به گزارش افکارنیوز،

رقابت‌های فینال و رده بندی 4 وزن دوم مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان و گزینشی المپیک عصر امروز در سالن باریس شهر نورسلطان برگزار شد و با معرفی نفرات برتر اوزان 70، 74، 92 و 125 کیلوگرم به پایان رسید.

اخبار ورزشی- علیرضا کریمی و یونس امامی نمایندگان کشورمان در اوزان 92 و 70 کیلوگرم بودند که به ترتیب موفق به کسب مدال های نقره و برنز شدند.

* اسامی نفرات برتر این اوزان و نتایج دیدارهای فینال و رده بندی به شرح زیر است:

70 کیلوگرم:

فینالیست ها:

داوید بائف (روسیه)، برنده - نورکوژا کایپانوف (قزاقستان) (14 بر 2)

رده بندی:

ماگومد مراد گادجی یف (لهستان)، برنده - زورابی یاکوبیشویلی (گرجستان) (3 بر 2)

یونس امامی (ایران)، برنده - نیکولای کوجوکارو (بریتانیا) (8 بر صفر - ضربه فنی)

نیمه نهایی:

داوید بائف (روسیه)، برنده - ماگومد مراد گادجی یف (لهستان) (5 بر 2)

نورکوژا کایپانوف (قزاقستان)، برنده - یونس امامی (ایران) (7 بر 6)

نتایج یک چهارم نهایی:

داوید بائف (روسیه)، برنده – اختیار نوروزاُف (ازبکستان) (11 بر 5)

نورکوژا کایپانوف (قزاقستان)، برنده - نیکولا کوجوکارو (بریتانیا) (10 بر صفر)

یونس امامی (ایران)، برنده – کوجیرو فومیتا (ژاپن) (11 بر صفر)

ماگومد مراد گادجی یف (لهستان)، برنده – آدام باتیروف (بحرین) (3 بر 3)

74 کیلوگرم:

فینالیست ها:

زائوربک سیداکوف (روسیه)، برنده - فرانک چامیزو (ایتالیا) (5 بر 2)

رده بندی:

زلیم خان خادجی یف (فرانسه)، برنده - دانیار کایسانوف (قزاقستان) (4 بر 3)

جردن باروز (آمریکا)، برنده - مائو اوکوی (ژاپن) (10 بر صفر)

نتایج نیمه نهایی:

فرانک چامیزو (ایتالیا)، برنده - زلیم خان خادجی یف (فرانسه) (4 بر یک)

زائوربک سیداکوف (روسیه)، برنده - جردن باروز (آمریکا) (4 بر 3)

نتایج یک چهارم نهایی:

زلیم خان خادجی یف (روسیه)، برنده - واسیل میخایلوف (اوکراین) (4 بر صفر)

فرانک چامیزو (ایتالیا)، برنده – دانیار کایسانوف (قزاقستان) (5 بر صفر)

زائوربک سیداکوف (روسیه)، برنده – مائو اوکوی (ژاپن) (6 بر صفر)

جردن باروز (آمریکا)، برنده – خاجی مراد گادجی یف (آذربایجان) (8 بر یک)

92 کیلوگرم:

فینالیست ها:

علیرضا کریمی (ایران) - جی دن کاکس (آمریکا)

رده بندی:

علیخان جبرئیلوف (روسیه) - گئورگی روبائف (مولداوی) (3 بر 2)

ایراکلی متسیتوری (گرجستان)، برنده - نورگالی نورگای پولی (قزاقستان) (2 بر یک)

نتایج نیمه نهایی:

علیرضا کریمی (ایران)، برنده - علیخان جبرئیلوف (روسیه) (10 بر صفر)

جی دن کاکس (آمریکا)، برنده - ایراکلی متسیتوری (گرجستان) (3 بر صفر)

نتایج یک چهارم نهایی:

علیرضا کریمی (ایران)، برنده - لیوبومیر ساگالیوک (اوکراین) (12 بر 2)

آیخان جبرئیلوف (روسیه)، برنده – سلیمان کارادنیز (ترکیه) (4 بر 3)

ایراکلی متسیتوری (گرجستان)، برنده -  تاکوما اوتسو (ژاپن) (5 بر صفر)

جی دن کاکس (آمریکا)، برنده – نورگالی نورگای پولی (قزاقستان) (8 بر صفر)

125 کیلوگرم:

فینالیست ها:

گنو پتریاشویلی (گرجستان)، برنده - طاها آکگول (ترکیه) (6 بر 6)

رده بندی:

حسن بای رحمانوف (ازبکستان)، برنده - ژی وِی دنگ (چین) (6 بر یک)

آلکساندر خوتسیانوفسکی (اوکراین)، برنده - خوتابا (سوریه) (5 بر یک)

نتایج نیمه نهایی:

طاها آکگول (ترکیه)، برنده - ژی وِی دنگ (چین) (5 بر صفر)

گنو پتریاشویلی (گرجستان)، برنده - آلکساندر خوتسیانوفسکی (اوکراین) (6 بر2)

نتایج یک چهارم نهایی:

ژی دنگ (چین)، برنده – جمال الدین ماگومدوف (آذربایجان) (3 بر صفر)

طاها آکگول (ترکیه)، برنده – حسن بای رحیموف (ازبکستان) (3 بر صفر)

آلکساندر خوتسیانوفسکی (اوکراین)، برنده – یدالله محبی (3 بر 2)

گنو پتریاشویلی (گرجستان)، برنده – خوتابا (سوریه) (14 بر 4)

رده بندی نفرات برتر 4 وزن دوم:

70 کیلوگرم:

1- داوید بائف (روسیه) 2- نورکوژا کایپانوف (قزاقستان) 3- ماگومد مراد گادجی یف (لهستان) و یونس امامی (ایران) 5- زورابی یاکوبیشویلی (گرجستان) و نیکولای کوجوکارو (بریتانیا)

74 کیلوگرم:

1- زائوربک سیداکوف (روسیه) 2- فرانک چامیزو (ایتالیا) 3- زلیم خان خادجی یف (فرانسه) و جردن باروز (آمریکا) 5- دانیار کایسانوف (قزاقستان) ومائو اوکوی (ژاپن)

92 کیلوگرم:

1- جی دن کاکس (آمریکا) 2- علیرضا کریمی (ایران) 3- علیخان جبرئیلوف (روسیه) و ایراکلی متسیتوری (گرجستان) 5- گئورگی روبائف (مولداوی) و نورگالی نورگای پولی (قزاقستان)

125 کیلوگرم:

1- گنو پتریاشویلی (گرجستان) 2- طاها آکگول (ترکیه) 3- آلکساندر خوتسیانوفسکی (اوکراین) و حسن بای رحمانوف (ازبکستان) 5- خوتابا (سوریه) و ژی وِی دنگ (چین)