به گزارش افکار نیوز ؛ ایسنا نوشت:
سرمربی تیم سپاهان اصفهان با وجود قبول شکست خارج از خانه مقابل تراکتورسازی تبریز از قهرمانی تیمش سخن گفت. زلاتکو کرانچار با بیان اینکه از کیفیت بازی تیمش در برابر تراکتورسازی راضی بود، گفت: «ما امروز یک بازی خوب و هیجان‌انگیز انجام دادیم. طبیعتا من از نتیجه راضی نیستم ولی از کیفیت بازی بازیکنانم کاملا رضایت دارم. البته تراکتورسازی هم برای برد مبارزه می‌کرد و در این میان نیز یک پنالتی گرفت. این بازی برای هر دو تیم از حساسیت خاصی برخوردار بود اما فشارهای ما نیمه دوم سودی نداشت و بازیکنان ما نتوانستند گلی به ثمر برسانند و در پایان تراکتورسازی صاحب سه امتیاز شد.»

سرمربی تیم سپاهان با اشاره به بی‌تاثیر بودن کیفیت زمین و سردی هوا بر جریان بازی گفت: «ما انتظار داشتیم هوای تبریز خوب‌تر از این باشد ولی چاره‌ای نداشتیم. هوا کمی سرد بود اما در کل فضای خوبی بر بازی حاکم بود ولی کاش تماشاگران زیادی به ورزشگاه می‌آمدند.»

وی با اشاره به اینکه تراکتورسازی پتانسیل آسیایی شدن را دارد، بیان کرد: «وقتی تیمی از اول فصل در کورس قهرمانی بوده است و در هر زمان ثابت کرده است که توانایی انجام بازی‌های سخت را دارد، پس این تیم حتما هم شخصیت قهرمانی و هم شخصیت آسیایی شدن را دارد و البته سه تیم استقلال، تراکتورسازی و سپاهان همچنان برای قهرمانی مبارزه خواهند کرد.»

کرانچار با اشاره به آمادگی بدنی محرم نوید کیا گفت: «ما متاسفانه به دلیل بازی‌های سختی که هم در آسیا و هم در لیگ انجام خواهیم داد، نمی‌توانیم از بازیکنان خوبی مثل محرم نوید کیا بهره بیشتری ببریم چون فشار زیاد شاید به این بازیکنان آسیب بزند و باعثمصدومیت این بازیکنان شود.»

وی در پایان گفت: تیم ما از لحاظ روانی، بدنی و همچنین تاکتیکی در بین تیمهای دیگر فوقالعاده است و ما تلاش میکنیم در این شرایط نماینده خوبی برای کشور ایران در آسیا باشیم.