به گزارش افکارنیوز،

روز سوم و پایانی مسابقات گروه سوم از مرحله مقدماتی فوتبال قهرمانی نوجوانان آسیا تحت‌الشعاع  دربی پایتخت قرار گرفته بود.

اخبار ورزشی- بازی اول امروز بین دو تیم مالدیو و فلسطین همزمان با دربی تهران شده بود و این موضوع باعث شده بود تا تماشاگران این بازی به تعداد انگشتان یک دست هم نباشد.

در اواخر نیمه دوم این بازی، بازیکنان مالدیو و فلسطینی درگیری لفظی شدیدی با هم پیدا کردند که با وساطت داوران ختم به خیر شد.

نشست خبری پایان بازی مالدیو و فلسطین نیز به دلیل حضور کم خبرنگاران و عکاسان برگزار نشد و نماینده کنفدراسیون آسیا اجازه برگزاری آن را نداد.

تیم ملی ایران در آخرین بازی خود با لباس یکدست قرمز و تیم ملی افغانستان با لباس یکدست سفید برابر هم حاضر شدند.

ابراهیم شکوری سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال کشورمان برای سومین بازی ایران در ورزشگاه حاضر بود و این بازی را به همراه نماینده مردم همدان در مجلس تماشا کردند.

30 تماشاگر افغانستانی با حضور در ورزشگاه شهید حاجی‌بابایی شهر مریانج، تیم ملی کشورشان را تشویق کردند و در آن سمت نیز حدود 1500 تماشاگر تیم ایران را حمایت کردند.

در پایان بازی ایران و افغانستان بازیکنان ایرانی سر از پا نمی‌شناختند و به شادی با پرچم مقدس کشورمان پرداختند.

لیدرهای تیم پاس همدان با ورود به زمین بازی، به نوعی رهبری شادی بازیکنان تیم ملی را برعهده گرفتند و از شکوری، ساکت، تاج و صوفی تشکر کردند.

تماشاگران این بازی به یکباره تیم پاس را شروع به تشویق کردند و خواستار حمایت بیشتر از این تیم شدند.

حسین عبدی بعد از بازی قرار این راهی اسپانیا شود و چند روزی در این کشور به استراحت بپردازد.

در حالی که پدران دو ملی‌پوش همواره در ورزشگاه به تشویق می پرداختند، بنابر اعلام کادر فنی تیم ساکت در گوشه‌ای از ورزشگاه حضور داشتند و به فرزندان آنها اعلام شد که پدرانتان راهی شهرهای خود شده‌اند.