به گزارش افکارنیوز،

 جعفر مختاریفر در خصوص شکست استقلال مقابل پرسپولیس اظهار داشت: آبی پوشان تا قبل از پنالتی بازی خوبی انجام دادند و به شرایط بازی مسلط بودند. هدر رفتن پنالتی باعث شد تا روحیه تیم از بین رفته و تمرکز بچه‌ها به هم بریزد. بعد از آن، بازی خیلی خوبی از تیم ندیدیم.

اخبار ورزشی- وی افزود: بعد از گل پرسپولیس تیم کاملا از هم پاشید و جریان بازی از دست بازیکنان و مربی در رفت.

کاپیتان پیشین استقلال گفت: متاسفانه شرایط تیم امیدوار کننده نیست و بعید می‌دانم حال تیم تا پایان نیم فصل اول خوب شود.

مهاجم سابق آبی پوشان در خصوص کم گل زدن این تیم بیان داشت: مالکیت توپ در استقلال خوب است و گردش توپ در زمین هم قابل قبول است. اما مشکل اینجاست که این مالکیت به خلق موقعیت ختم نمی‌شود. استقلال باید حداقل در هر بازی بالای ۱۰ موقعیت خیلی خوب گلزنی خلق کند تا سه چهارتا از آنها تبدیل به گل شود.

مختاریفر در خصوص گل خوردن این تیم در دقایق پایانی بیان داشت: این مشکل به تمرکز درون تیمی باز می‌گردد و از دست مربی هم در این خصوص کاری بر نمی‌آید. بازیکنان باید تمرکزشان را بالا ببرند و بزرگترها نقش مهمی در این زمینه دارند.

پیشکسوت استقلال در خصوص دیدار هفته آینده آبی پوشان مقابل ذوب آهن گفت: این بازی هم برای شاگردان استراماچونی سخت است چرا که ذوب آهن تیمی خوب است که فوتبال را خیلی مدرن و شناور بازی می‌کند و به خوبی از کوچکترین اشتباهات تیم حریف بیشترین استفاده را می‌برد.