به گزارش افکارنیوز،

 استقلالی‌ها امسال رکورد جالب و عجیبی در محرومیت مصدومیت از خودشان به‌جا گذاشته‌اند.تا پایان هفته چهارم 5بازیکن این تیم به دلیل دریافت کارت قرمز با محرومیت انضباطی در بازی‌های استقلال غایب بودند.اگر مصدومیت‌های بازیکنان را هم به محروم‌ها اضافه کنیم آمار عجیب‌وغریبی می‌شود!

اخبار ورزشی- در لیگ هفدهم و مجموع 30 بازی، 4 بازیکن استقلال از داور کارت قرمز گرفتند و اخراج شدند. فصل گذشته (لیگ هجدهم)محمد دانشگر در دقیقه 1+90 بازی با ذوب‌آهن در هفته دوم، میلاد زکی پور در دقیقه 47 بازی با پدیده خودرو در هفته دوازدهم، الهیار صیادمنش در دقیقه 25 بازی با پدیده خودرو در هفته دوازدهم وامید نورافکن در دقیقه 92 بازی با ماشین‌سازی در هفته بیست و ششم از داور کارت قرمز گرفتند.اما امسال و تا پایان هفته چهارم لیگ نوزدهم، 3 بازیکن استقلال کارت قرمز گرفته‌اند!

محمد دانشگر در دقیقه 3+90 بازی با ماشین‌سازی در هفته اول از داور کارت قرمز مستقیم گرفت و اخراج شد. فرشید اسماعیلی در دقیقه 87 بازی با مفت مسجدسلیمان از داور کارت زرد دوم را گرفت و دربی را از دست داد. علی کریمی هم در دقیقه 89 بازی با پرسپولیس از داور کارت زرد دوم را گرفت تا سومین اخراجی آبی پوشان در این فصل باشد و رکورد جالب و عجیبی در استقلال رقم بخورد.

اگر سیاوش یزدانی که به دلیل محرومیت انضباطی بازی هفته اول را از دست داد و محمد بلبلی که به دلیل محرومیت انضباطی تا اینجا 4 بازی استقلال را ازدست‌داده است تا رکورد محرومیت آبی پوشان فقط در عرض 4 هفته به 6 بازیکن برسد! علاوه بر محروم‌ها، فرشید باقری به دلیل آسیب‌دیدگی تا اینجا 2 بازی اخیر استقلال و شیخ دیاباته هم باز هفته چهارم را ازدست‌داده‌اند و غیبت آن‌ها احتمالاً طولانی‌تر هم خواهد شد.