به گزارش افکارنیوز،

 وینکو بگوویچ سرمربی تیم گل گهر سیرجان در خصوص صحبت‌های شب گذشته اش که در نشست خبری مقابل تیم صنعت نفت آبادان علیه رسانه‌ها داشت گفت: در رسانه‌ها سخنان من را به طور کلی تغییر دادند. من هرگز به هواداران نگفتم شرمتان باد. سخنان من و مترجمم در یک فایل صوتی موجود است و می‌توانید به آن رجوع کنید.

من از واژه شرمتان باد خطاب به هواداران استفاده نکردم

اخبار ورزشی- او افزود: من خطاب به تماشاگران گفتم شرم آور است که وقتی با نتیجه یک بر صفر عقب می‌افتیم شما از دقیقه ۷۲ شعار‌هایی علیه تیم از جمله من و بازیکنان سر می‌دهید. من به آن‌ها نگفتم که شما مقصر هستید یا شرمتان باد.

موفقیت گل‌گهر از من مهمتر است

بگوویچ همچنین در ادامه عنوان کرد: سال گذشته در لیگ آزادگان بار‌ها شاهد باخت تیممان بودیم، اما باید بدانیم که این بار در لیگ برتر بازی می‌کنیم و باتوجه به بازی‌های سختی که داریم، هواداران باید از گل گهر حمایت کنند. هواداران شعاری هم علیه من سر می‌دهند. من مهم نیستم، شاید امروز در ایران بمانم و شاید هم فردا بروم. مهم تیم است که در لیگ برتر هست و باید حمایت همه جانبه هواداران را پشت خود ببیند.

پیمان رنجبری به شرایط ایده آل نرسید

او ادامه داد: به این توجه کنید که پیمان رنجبری آقای گل فصل گذشته لیگ آزادگان پس از اردوی تیم ملی فوتبال ایران مصدوم شد و هنوز هم به شرایط ایده‌آل خود بازنگشته است ما یک سری مشکلات داریم و هواداران باید ما را درک کرده و از تیم حمایت کنند.

برخی افراد به گل‌گهر ضربه می‌زنند

سرمربی تیم گل گهر در خصوص شعار‌های هواداران بیان کرد: برخی‌ افراد هستند که قصد دارند مسائلی را باز کنند و علیه ما و تیم شعار بدهند و دوست ندارند که موفقیت تیم گل گهر را ببیند. باید توجه کنید که فصل گذشته در لیگ آزادگان در بازی مقابل سرخپوشان پاکدشت با نتیجه دو بر صفر عقب بودیم، اما در انتها پیروز شدیم و در نهایت آخر فصل جام قهرمانی را بالای سر بردیم.

همه باید برای موفقیت تیم تلاش کنیم

او همچنین در مورد شرایط بازی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان گفت: بازی خوب بود، اما خوش شانس نبودیم. باید به این توجه کنید که هفته قبل مقابل تراکتور این تیم را تحت فشار گذاشته ایم، اما هواداران تا در دقایق آخر بازی دست از تشویق برنداشتند. تیم ما تازه لیگ برتری شده و به حمایت هواداران نیاز دارد و من هرگز توهین نکردم و سخنان من را عوض کردند. شرایط به گونه‌ای پیش رفت که مجبور شدم نشست را ترک کنم، چون بسیار عصبانی بودم این اقدام قبلا هم توسط استراماچونی دیده شده بود و برخی مربیان وقتی باختی را تجربه می‌کنند ناراحت هستند. این را بدانید ممکن است من باشم یا نباشم، اما همه برای موفقیت تیم تلاش می‌کنیم.