به گزارش افکارنیوز،

محسن خلیلی پس از شکست 2 بر صفر پرسپولیس مقابل سپاهان اظهار داشت: من در مورد مسائل فنی صحبت نمی‌کنم چون مربی می‌تواند صحبت کند. اما در مورد حواشی بحث داوری زیاد راضی نبودیم. در نیمه اول بازی از کنترل داور خارج بود. در صحنه‌ای که کیانی روی ترابی خطا کرد داور سمت دیگری بود و ندید اما نمی‌دانم چطور کارت زرد داد مگر می‌شود ندید و کارت داد. به نظر من خیلی بهتر می‌توانست سوت بزند.

اخبار ورزشی- افزود: داوری باعث عصبانیت بچه‌ها ما از جمله شجاع خلیل‌زاده و کنعانی‌زادگان شد و اذیت کرد.

سرپرست پرسپولیس گفت:‌ از لحاظ فنی خوب بودیم شاید یک مقدار افت داشتیم که آن هم به دلیل استراحت کم بود. سپاهان 2 روز بیشتر از ما استراحت داشت. ساعت بازی‌ها نه برای ما و نه برای هواداران‌مان خوب نیست. ما از لحاظ بلیت‌فروشی هم دچار مشکل هستیم و هواداران به همین خاطر گلایه دارند. در همه جای دنیا تلاش می‌کنند تماشاگر به ورزشگاه بیاید اما برای ما برعکس می‌شود. نمی‌دانم چرا برنامه‌ریزی بهتری نمی‌کنیم. مطمئناً در بازی‌های بعدی نمایش بهتری از پرسپولیس خواهیم دید.

خلیلی در مورد اینکه باشگاه استقلال روز گذشته طی بیانیه‌ای عنوان کرد شغل دوم سرپرست پرسپولیس صحبت در مورد استقلال است، گفت: من شغلی ندارم و شغل اولم سرپرستی در پرسپولیس است هرجا هم باشد از حق تیمم دفاع می‌کنم. هر جا هم ضرر کنیم صددرصد گوشزد می‌کنم.