عطش پیروزی در چشم تک تک بازیکنان استقلال دیده می‌شود و تمام بازیکنان این تیم با نهایت توان در حال تلاش برای رسیدن به پیروزی و خارج شدن از این بحران تلخ هستند، اما بروز اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی و بدشانسی‌های باورنکردنی باعث شده است تا آبی‌های تهران در تنگنای شدیدی قرار بگیرند و در 40 روز گذشته شخصیتی ناکام را به صورت عمومی به تصویر دربیاورند.

بازیکنان استقلال
بازیکنان استقلال

اخبار ورزشی- حقیقت استقلال آن‌چیزی نیست که این روزها به تصویر درمی‌آید، به واقع استقلال استراماچونی در هفتۀ پنجم رقابت‌های لیگ برتر، یکی از بهترین‌های هفته بود که نمایشی جنگجویانه و بسیار شجاعانه را در فولادشهر از خود ارائه داد تا تیمی کاملاً بلوغ یافته را در میدان نبرد شاهد باشیم که شانس قصد همراهی با آن را نداشت و ندارد!

بازیکنان استقلال
بازیکنان استقلال

مشخصاً استقلال لایق جایگاهی که امروز در آن قرار دارد و نیست و به زودی از این جایگاه خارج می‌شود، اما اینکه تا آن روز آیا مدیران استقلال همچنان همراه استراماچونی خواهند بود و تا روز موعود و استرا و شاگردانش انگیزۀ خود را حفظ خواهند کرد یا نه، سوال اصلی این ماجراست! اما استقلال با سیر صعودی که به لحاظ فنی در پیش گرفته است، بدون شک به موفقیت دلخواه دست پیدا خواهد کرد.