به گزارش افکارنیوز،

 تیم سپاهان در حالی با 11 امتیاز از 6 بازی در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد که هیچ گلی دریافت نکرده است. این آمار به وضوح نشان می دهد تیم سپاهان در دفاع تیمی موفق ترین تیم در هفته های سپری شده از بازی ها بوده است. در بازی با پرسپولیس هم این چنین بود. اگر چه تیم میزبان در برخی از صحنه ها موفق به تدارک حمله شد اما این حملات یا خنثی می شد یا در گام آخر با واکنش های اصولی پیام نیازمند ره به جایی نمی برد.

اخبار ورزشی- آنچه که در بازی با پرسپولیس دیدیم به نظر می رسد امیر قلعه نویی دوست دارد حملاتی که حریفان روی دروازه تیم سپاهان تدارک می بینند در جلوی خط دفاعی یعنی جایی که امید نورافکن و مهدی کیانی بازی می کنند به در بسته بخورد و این دو در بازی با پرسپولیس وظیفه محوله را به خوبی انجام دادند. به خصوص مهدی کیانی با تجربه ای که دارد بعد از توپ گیری با پاس های خوبی که می داد تیم را از دفاع به حمله می برد.

اما پشت سر این دو بازیکن دو مدافع میانی تیم سپاهان هم در بازی با پرسپولیس و هم در بازی های قبلی روز پرفروغی را پشت سر گذاشتند. پورقاز که فصل گذشته با سیاوش یزدانی زوج خط دفاعی تیم سپاهان را تشکیل می داد این بار در کنار ولسیانی بازی می کند. مدافع گرجی که فصل گذشته در تیم نساجی بازی می کرد. این دو مدافع به همراه نورافکن و کیانی یک مربع دفاعی قدرتمند را تشکیل داده اند.

پورقاز و ولسیانی هم روی توپ های هوایی و هم در پوشش فضای دو هافبک دفاعی تیم تا به اینجای کار موفق بوده اند و ادامه این روند قطعا منجر به کسب امتیازات حساسی برای تیم سپاهان خواهد شد و حتی می تواند در قهرمانی احتمالی این تیم در فصل جاری نقش پر رنگی داشته باشد. پور قاز در حالی اینروزها در خط دفاعی تیم سپاهان پر فروغ ظاهر می شود که چند صباحی است به اردوی تیم ملی دعوت نمی شود. با این حال او روحیه خود را از دست نداده و پخته و خونسرد در قلب خط دفاعی سپاهان بازی می کند.

البته باید به درخشش پیام نیازمند هم درون دروازه تیم سپاهان اشاره صریحی داشته باشیم. او که به آخرین اردوی تیم ملی دعوت نشد نه تنها روحیه خود را از دست نداد بلکه در بازی های اخیر سپاهان بهتر گلری کرد و با این روند نشان داد که شایسته حضور در اردوی تیم ملی است. و با این روند بعید است مارک ویلموتس این بار هم بخواهد از کنار نام پیام نیازمند عبور کند.