به گزارش افکارنیوز،
 در دیدار صالحی امیری با رییس شورای المپیک آسیا، شیخ احمد قول همکاری و حمایتهای مادی و معنوی از ورزش ایران را داد. این دیدار که قبل از نشست روز گذشته برگزار شده بود شیخ احمد ضمن قول مساعد مبنی بر اعطای میزبانی نشست هیات اجرایی شورای المپیک آسیا اظهار داشت: ورزش ایران در آسیا و جهان جایگاه خوبی دارد و همواره مورد احترام و حمایت ما بوده و هر نوع کمک مادی و معنوی از ورزش ایران خواهیم داشت.

اخبار ورزشی- در ادامه رییس کمیته ملی المپیک ضمن قدردانی از حمایت های رئیس شورای المپیک آسیا اشاره ای به مشکلات پیش آمده در برخی رشته های ورزشی داشت و عنوان کرد در چنین مواقعی انتظار می رود تا دوستان ورزشی ایران حمایت های لازم را از ورزش کشورمان داشته باشند.

سپس رییس کمیته ملی المپیک دیداری با یوزای جینگ رییس فدراسیون جهانی ووشو که نایب رییس کمیته بین المللی المپیک IOC نیز هست داشته و در خصوص مباحث مختلف به گفتگو پرداختند.

یکی از دیدارهای دیگر رییس کمیته ملی المپیک در نشست دوحه دیدار با نیامکی مدیر سولیداریتی کمیته بین المللی المپیک بود. در این دیدار صالحی امیری و نیامکی در خصوص مسائل مختلف به گفتگو پرداخته و نیامکی عنوان کرد در آینده ای نزدیک با حضور مسئولان کمیته بین المللی المپیک،کمیته ملی المپیک ایران و  ویزر در خصوص اتفاقات پیش آمده در رشته جودو  گفتگو و سرانجام نتیجه گیری خواهد شد.