به گزارش افکارنیوز،

 پس از اتفاقاتی که در شهرآورد ۹۰ میان استقلال و پرسپولیس رخ داد، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، فرشاد احمدزاده را تا اطلاع ثانوی از همراهی تیمش محروم کرد تا او نتواند سرخپوشان را در دیدار با سپاهان اصفهان همراهی کند.

اخبار ورزشی- حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از این اتفاق بیان کرد: محرومیت او رأی و اقدام قضایی بود و او تا اطلاع ثانوی و صدور رأی، نمی‌تواند تیمش را همراهی کند. سایر ارسال اخطاریه و ابلاغ تخلفات به افراد، چه فرد حقوقی مثل باشگاه و چه افراد حقیقی است. آن‌ها فرصت دارند از خودشان دفاع کنند.

به هرحال قرار است احمدزاده، امروز (یکشنبه) به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برود و در جلسه با اعضای این کمیته شرکت کند. البته او به دیدار فردا (دوشنبه) مقابل ما ماشین سازی در رقابت‌های جام حذفی نمی‌رسد و همچنان محروم است.

البته طبق شنیده ها، کمیته انضباطی برای احمدزاده همین ۲ جلسه محرومیت را لحاظ کرده و این بازیکن مشکلی برای دیدار با شهر خودرو در چارچوب هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر ندارد. هافبک سرخپوشان که از لهستان به ایران بازگشته، پس از حواشی که در دیدار استقلال و پرسپولیس رخ داد، دچار محرومیت شد.

تقابل شاگردان کالدرون و گل محمدی درحالی قرار است، جمعه ۱۲ مهر در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار شود که پیش از آن، پرسپولیس در تبریز با ماشین سازی رو در رو می‌شود و شاگردان گل محمدی با نساجی مصاف دارند.