به گزارش افکارنیوز،

 در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت‌های جام حذفی فوتبال ایران، تیم‌های ماشین سازی و پرسپولیس در تبریز به مصاف هم می‌روند.

اخبار ورزشی- کالدرون، سرمربی پرسپولیس در بازی‌های گذشته لیگ برتر از ترکیب علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، محمد انصاری، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، وحید امیری، سیامک نعمتی، علی علیپور و جونیور براندائو استفاده کرد، اما درصدد است تا برای بازی با شاگردان رسول خطیبی، ترکیب خود را تغییر دهد.

 در درون دروازه مانند گذشته علیرضا بیرانوند حضور دارد. کالدرون به این بازیکن اعتقاد دارد.

در دفاع، شجاع و کنعانی مانند بازی‌های گذشته از ابتدا حضور خواهند داشت و مهدی شیری پس از یک هفته نیمکت نشینی به ترکیب اصلی باز می‌گردد و انصاری هم دفاع چپ است.  

به احتمال زیاد در خط هافبک، با توجه به دیدار سخت سرخپوشان در هفته ششم لیگ برتر، نوراللهی و وحید امیری نیمکت نشین خواهند شد تا ربیع خواه و عالیشاه به ترکیب اصلی برسند. ترابی و امیر روستایی نیز در ترکیب اصلی سرمربی آرژانتینی قرار دارند تا سرخپوشان با ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه مصاف ماشین بروند.

در خط حمله نیز علی علیپور و مهدی عبدی بازی خواهند کرد و جونیور براندائو روی نیمکت می‌نشیند. این بازیکن در بازی‌های گذشته پرسپولیس عملکرد ضعیفی داشت و مورد انتقاد هواداران و کارشناسان قرار گرفت.

 دیدار ماشین سازی و پرسپولیس، امروز (دوشنبه) ساعت ۱۵ در تبریز برگزار می‌شود.