به گزارش افکارنیوز،

تیم ملی فوتبال امید ایران در حالی قرار است با هدایت فرهاد مجیدی در رقابت‌های نهایی مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ ژاپن شرکت کند که در آخرین بازی دوستانه مقابل تیم امید ازبکستان با ۴ گل مغلوب شد. همین موضوع باعث شد انتقادات زیادی به کادرفنی این تیم وارد شود.

اخبار ورزشی- اردوی جدید تیم امید قرار است از ۱۴ مهرماه آغاز شود. ابتدا اعلام شد این تیم در ۲ بازی دوستانه به مصاف تیم‌های خارجی می‌رود، اما این دیدار‌ها لغو شد و مسئولان فدراسیون فوتبال تصمیم گرفتند از تیم‌های لیگ برتری دعوت کنند تا به مصاف شاگردان مجیدی بروند و به همین دلیل قرار است تیم امید با ۳ - ۴  تیم لیگ برتری دیدار کند.

 بنا بر هماهنگی‌هایی که مسئولان فدراسیون فوتبال انجام داده‌اند، قرار است تیم ملی فوتبال امید ایران در اردوی مهرماه به مصاف تیم‌های سایپا، شهر خودرو و پیکان برود.

همچنین در حالی که از صبح امروز (دوشنبه) اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه امید نمازی دیگر در تیم امید فعالیت نمی‌کند، اما او در این باره به حمید استیلی و مسئولان فدراسیون فوتبال پیامی نداده و وضعیت او برای حضور در کادرفنی فرهاد مجیدی مبهم است.

 تیم امید در گروه C رقابت‌های نهایی مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ با تیم‌های کره جنوبی، چین و ازبکستان همگروه است و باید در تایلند به مصاف حریفان برود.