به گزارش افکارنیوز،

محسن حسینی در خصوص باخت گل ریحان به استقلال گفت:‌ به نظر شما کار داور یا کمک داور چیست؟ آنها وقتی خطایی می‌بینند باید آن را اعلام کنند اما داور خطای لب خط را نگرفت.

اخبار ورزشی- در کل به بچه‌های تیم تبریک می‌گویم که خیلی خوب بازی کردند. استقلالی‌ها هم می‌دانند که 120 دقیقه تلاش مضاعف کردند تا بتوانند ما را شکست دهند.

وی افزود: فشار زیادی روی استقلال بود اما ما در آرامش بازی می‌کردیم. استقلالی‌ها برد می‌خواستند چرا که اگر جام حذفی را هم از دست می‌دادند دیگر قوز بالا قوز می‌شد.

حسینی خاطرنشان کرد: شرایط بازی به گونه‌ای پیش رفت  که ریتم بازی عوض شد اما همان کاری را کردیم که کادر فنی از ما می‌خواست. استقلال روان بازی می‌کرد اما ما هم تله‌گذاری‌های خودمان را انجام دادیم. با مسائلی که پیش آمد نتوانستیم برنده شویم.

بازیکن تیم گل ریحان در خصوص عصبانیت محمد نصرتی افزود:‌به نظر شما او نباید عصبانی باشد؟ این عصبانیت از سمت استان البرز، شهر کرج و بعد ما بازیکنان بود. در دقیقه 86 در محوطه 18 قدم استقلال برای ما پنالتی رخ داد اما داور آن را نگرفت. وقتی هم که به سود استقلال پنالتی گرفتند ما اعتراضی نکردیم و با هنرنمایی دروازه‌بان‌مان آن را گرفتیم اما همین مسئله فشار زیادی روی استقلال آورد.