به گزارش افکارنیوز،

آرش رضاوند درباره برد مقابل گل ریحان گفت: بازی امروز بازی سختی بود. بازیکنان این تیم همگی در لیگ برتر بازی کرده بودند و ما هم از طرفی موقعیت‌های زیادی خراب کردیم. جا دارد که از هواداران‌مان تشکر کنم که تا آخرین لحظه از ما حمایت کردند و برنده شدیم. 

اخبار ورزشی- وی در خصوص اینکه مرتضی تبریزی امروز گریه کرد و نظرت درباره فشارهایی که روی بازیکنان استقلال وجود دارد چیست، افزود: واقعاً این فشار برای بازیکنان سخت است چون استرس بازیکنان را بالا می‌برد. من از هواداران خواهش می‌کنم که صبور باشند و شک نکنید که مرتضی تبریزی امسال برای ما گل‌های زیادی خواهد زد.

آرش رضاوند درباره اینکه خط حمله تیم شما ضعف دارد، اظهار داشت: محسن کریمی رباط پاره کرده و شیخ دیاباته مصدوم است. فعلاً فقط مرتضی تبریزی را داریم اما ما بازیکنان خیلی خوبی مثل سجاد آقایی داریم. در تیم ما جوانان خوبی وجود دارند. این فشارها روی تیم ما کار را سخت می‌کرد چون که در خیلی از بازی‌ها در دقایق آخر گل خوردیم اما خدا را شکر از این فشار خارج شدیم. 

رضاوند درباره پنالتی‌هایی که استقلالی‌ها از دست می‌دهند، گفت: به نظر من همه این اتفاقات از روی فشار است اما ما یکی دو بازی دیگر برنده شویم همه پنالتی‌های ما گل خواهد شد و از زیر این فشار خارج می‌شویم. شک نکنید با این هواداران به بالای جدول خواهیم رفت.