به گزارش افکارنیوز،

آندره استراماچونی بعد از پیروزی 3 بر یک مقابل گل ریحان البرز در نشست خبری گفت: بازی را خوب شروع کردیم و شناخت خوبی از این تیم داشتیم و سه هفته پیش با این تیم بازی کردیم و بر اساس سیستم استقلال تمرین کرده بودیم. با احترامی که برای این تیم قائل بودیم گل ریحان سرتر میدان بود و یک سری اتفاقات در بازی رخ داد.

اخبار ورزشی- وی در مورد اینکه چه اتفاقاتی رخ داد گفت: اتفاقات یکی مشکل برق ورزشگاه بود و بخصوص داور وسط و بعد از گل دوم مشکلاتی پیش آمد و اخراج نصرتی هم به خاطر اعتراض به حق بود و خطای صدرصد بازی روی بازیکن ما بود که داور دستور به ادامه بازی داد. نمی شود خیلی راحت در مورد خیلی مسایل صحبت کرد ولی در کل روز خوبی نبود. فقط همین طور باید بگویم اگر دنبال پیشرفت هستیم در فوتبال باید مسایل دیگر دست به دست هم بدهیم و کادرفنی ، بازیکنان ، کمیته داوران همه باید برای پیشرفت فوتبال برنامه داشته باشند و نگاه ویژه ای به فوتبال داشته باشیم.

رحمتی در مورد شرایط میزبانی گفت: میزبان بودیم اما شرایطی از میزبانی ندیدیم ولی در شهرستان ها این مسایل را می بینیم اما در جایگاه ویژه خودمان به سرمربی تیم ما همه جور بی احترامی می شود. متاسفانه این موضوع اصلا رعایت نشد و هواداران دو تیم آزادانه وراد ورزشگاه شدند. در 90 دقیقه پیشرفت بازیکنان ما را نشان دادند و بقیه به مسایل دیگر شد و کارهای اشتباه و مسایل یکه شما در جریان هستید باعث شد که استقلال به پیروزی برسد

مربی گل ریحان در مورد اعتراض به داوری گفت: دشتی باید اخراج می شد و زرد دوم می گرفت و داور به ما گفت محمد پاپی از حمله جلوگیری کرده چطور به راحتی از خطای بازیکن استقلال دیده شد امیدوارم کارشناسی خوبی انجام شود.

رحمتی درباره خطای پنالتی روی بازیکن گل ریحان گفت: معمولاً کمتر درباره داوری صحبت می‌کنم اما از مسئولان خواهش می‌کنم این بازی را به صورت ویژه ارزیابی کنند و متوجه خواهند شد حق گل ریحان از بین رفته است.

مربی گل ریحان درباره تاثیر خاموشی ورزشگاه گفت: روی تمرکز بازیکنان و بخصوص داور تاثیر داشت.