تیم فوتبال استقلال در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی میهمان گل ریحان البرز بود که در این بازی سخت طی ۱۲۰ دقیقه به برتری ۳ بر یک رسید تا راهی مرحله بعد این مسابقات شود.

اخبار ورزشی- در حالی که بازی با نتیجه یک - یک مساوی پیش می‌رفت، در آخرین دقایق بازی استراماچونی دست به تعویضی زد که این شد تعویض طلایی بازی. اعتماد استراماچونی به یک جوان کم ادعا اما با انگیزه به اسم سجاد آقایی باعث شد تا این بازیکن جوان با تاثیرگذاری فراوان در بازی، تعیین کننده نتیجه بازی شده و عامل اصلی صعود آبی پوشان از این مرحله باشد.

آقایی که تنها دو دقیقه قبل از سوت پایان بازی در وقت معمول ۹۰ دقیقه جای مرتضی تبریزی را گرفت، در سومین دقیقه از وقت اضافه اول گل برتری آبی پوشان را زد تا شاگردان استراماچونی از حریف پیش بیفتند.

همین بازیکن در دقیقه ۱۱۲ با خطایی که از محمد پاپی زننده تک گل حریف گرفت، باعث اخراج این بازیکن شد تا برتری عددی هم در این دقیقه به آبی پوشان برسد.

آقایی در دقیقه ۱۱۳ به زیبایی و با یک ضربه برگردان فرشید اسماعیلی را با دروازه بان گل ریحان تک به تک کرد تا هافبک طراح آبی پوشان که 10 دقیقه قبل خودش به آقایی پاس گل داده بود، این بار با استفاده از پاس آقایی گلزنی کند.

در این بازی اسماعیلی و آقایی هر کدام یک گل و یک پاس گل داشتند، اما باتوجه به دقایق کم حضور آقایی در زمین که تنها ۳۲ دقیقه بود و از آنجایی که این بازیکن یک اخراجی هم از تیم حریف گرفت، می توان گفت ستاره آبی پوشان در بازی دیشب مهاجم ۲۰ ساله ای بود که نقش تعویض طلایی را برای تیم استراماچونی بازی کرد.