به گزارش افکارنیوز،

کیکاوس سعیدی سرپرست دبیر کلی کمیته ملی المپیک گفت: کمیته المپیک و وزارت ورزش و جوانان همچنان به حمایت خود از تیم ملی امید تا رسیدن به آرزوی چندین دهه ای برای صعود به المپیک ادامه خواهند داد.

اخبار ورزشی- وی افزود: کمیته ملی المپیک و  وزارت ورزش و جوانان در چارچوب اختیارات هر دو مجموعه از تیم ملی امید حمایت کرده تا این تیم بتواند به آرزوی دیرینه جامعه ورزش یعنی صعود به بازیهای المپیک دست یابد.

وی تصریح کرد:کمیته ملی المپیک با فدراسیون فوتبال د رتعامل مثبت و سازنده قرار دارد اما سیاست قطعی کمیته ملی المپیک عدم مداخله در فرایند انتخاب سرمربی،کادرفنی و سرپرستان است و با علم بر اینکه فدراسیونهای ملی کشور متولی و مسئول کلیه امور رشته خود هستند فقط و فقط به حمایت و پشتیبانی همه جانبه می پردازد بنابراین در بحث انتخاب سرمربی تیم امید نه تنها مداخله ای بلکه اطلاع هم نداشتیم.

سعیدی خاطرنشان کرد: طبق پیگیریها و جلساتی که با مسئولان فدراسیون فوتبال داشته ایم کاملا واقفیم که آنها  پیگیر امور تیم ملی امید هستند و اگر مشکلاتی هم وجود دارد با همت آقای تاج و همکارانشان بزودی رفع خواهد شد. امیدواریم تیم ملی فوتبال امید در شرایطی مناسب و با حمایت همه جانبه بتواند دیدارهای تدارکاتی و کسب سهمیه را پشت سربگذارد و با صعود خود به بازیهای المپیک انتظار چندین ساله جامعه ورزش کشور ر ا برآورده سازد.