به گزارش افکارنیوز،

 محمد نصرتی در مورد شکست تیمش مقابل استقلال در وقت‌های اضافه، اظهار داشت: قبل از هر چیز لازم می‌دانم که از اهالی فوتبال به خاطر کارت قرمزی که در این بازی از داور مسابقه دریافت کردم عذرخواهی کنم. این شهامت را دارم بگویم که به خاطر تشخیص اشتباه به داور اعتراض کردم چرا که فکر کردم فرشید اسماعیلی قبل از ارسال توپ روی بازیکن ما در کنار خط خطا کرده است. اگرچه در مورد قضاوت داور مسابقه کارشناسان نظر خود را گفتند و به گواه آنها اشتباهات تاثیرگذاری در این بازی بر علیه تیم ما داشتند. نمونه‌اش خطای پنالتی که روی درویشی مهاجم ما رخ داد و پنالتی که برای استقلال گرفته شد و ترکی اعلام کرد که اشتباه بوده است. داور همچنین به هافبک ما در اوایل بازی بی‌جهت کار زرد تا او تا پایان بازی دست به عصا حرکت کند. این اشتباهات جزئی است که روند بازی را تغییر داده و حتی سرنوشت آن را هم تعیین می‌کند.

اخبار ورزشی- وی افزود: خوشحالم از این که تیمم در این مسابقه یک بازی پایاپای را مقابل حریف قدرتمندش به نمایش گذاشت و به هیچ عنوان شایسته باخت نبود. من در بازی دوستانه مقابل استقلال به خوبی متوجه این شدم که استراماچونی چه تفکراتی دارد و علاقه‌مندبه فوتبال شناور است. از این‌رو نکات خیلی خوبی را به بازیکنان گوشزد کرده بودیم که در مجموع توانستیم در این مسابقه حریف‌مان را حسابی تحت فشار قرار دهیم. حریفی که از لحاظ مهره، امکانات و خیلی مسائل دیگر قابل مقایسه با ما نبود. این بازی نشان داد که تیم ما پتانسل بالایی دارد و بازیکنان‌مان توانمند هستند.

سرمربی گل‌ریحان در مورد بازی شجاعانه تیمش مقابل استقلال خاطرنشان کرد: ما در این بازی به دنبال ضد فوتبال یا بازی دفاعی نبودیم چون اصلا ذاتا از این نوع فوتبال بدم می‌آید. شاید خیلی از مربیان صرفا دنبال نتیجه گرفتن باشند اما من فلسفه مربیگری‌ام این است که اول فوتبال زیبا و جوانمردانه و بعد نتیجه و هرگز هم خیلی چیزها را فدای نتیجه نمی‌کنم. همین جا هم لازم می‌دانم از شاگردانم به خاطر تلاش و جسارتی که در زمین مسابقه از خود ارائه دادند تشکر کنم و امیدوارم بتوانیم با همین اعتماد به نفس و خودباوری به روند خوب‌مان در لیگ یک ادامه دهیم.

نصرتی در ادامه با بیان اینکه انتظارش از تماشاگران البرزی بیشتر از این‌هاست، اضافه کرد: تماشاگران زیادی روز گذشته به ورزشگاه انقلاب کرج آمدند و 90 درصد آنها حامی استقلال بودند. از این بابت گلایه‌ای از آنها ندارم اما خواسته‌ام از تماشاگران البرزی این است که اگر می خواهند تیم‌های بزرگی مانند پرسپولیس، استقلال، سپاهان، تراکتور و .. هر سال به کرج بیایند در بازی‌های لیگ یک ما را حمایت کنند تا بتوانیم لیگ برتری شویم. این تنها خواسته من از مردم فوتبال دوست استانم است و امیدوارم  در بازی‌های خانگی آینده تیمم ورزشگاه را پر ببینم.