به گزارش افکارنیوز،

 وینکو بگوویچ درباره نتایج ضعیفی که تیمش گرفته است، گفت: این درست است که از لحاظ امتیازی به آن چیزی که می‌خواستیم دست پیدا نکردیم ولی در همین بازی‌ها شرایط خاصی داشتیم. در سه بازی ابتدایی شکست نخوردیم و سه امتیاز گرفتیم ولی در بازی چهارم برابر تراکتور با گل به‌خودی در زمین حریف شکست خوردیم. در بازی با صنعت‌نفت هم خیلی‌ها دیدند چند موقعیت را خراب کردیم و به هیچ عنوان مستحق باخت نبودیم. در بازی با نفت مسجدسلیمان در جام حذفی موقعیت داشتیم و در اوج بدشانسی در دقیقه آخر گل خوردیم.

اخبار ورزشی- وی در پاسخ به این پرسش که چقدر خودش را مقصر می‌داند، تاکید کرد: همیشه تا جایی که امکان دارد تلاش می‌کنم و برای موفقیت تیمم انرژی می‌گذارم ولی وقتی تیمی نتیجه نمی‌گیرد همه از مربی حرف می‌زنند. ما 3 امتیاز گرفتیم، نمی خواهم قیاس کنم ولی استقلال هم با ما هم امتیاز است و ذوب‌آهن نیز 4 امتیاز گرفته است. باز هم می‌گویم قیاس درست نیست ولی برخی موانع هم برای ما مشکل‌ساز شد. تازه به لیگ برتر آمده‌ایم ولی نتوانستیم بیشتر از 8 بازیکن لیگ برتری بگیریم که این برای ما خوب نبود. در بعضی بازی‌ها موقعیت‌ها را به شکل عجیبی از دست دادیم و در این شرایط کاری از دست مربی خارج نیست.

بگویچ افزود: آیا استراماچونی در استقلال تلاش نمی‌کند؟ آیا یک مربی دوست دارد تیمش با مشکلات مختلف مواجه شود؟ قطعا اینطور نیست. در بازی‌ها بابت داوری هم اذیت شدیم و خیلی چیزها دست به دست هم داد تا این شرایط برای گل‌گهر ایجاد شود.

سرمربی گل‌گهر در مورد اینکه گفته می‌شود از عملکرد جانسون، تاوارز و دلیچ راضی نیست و قرار است آنها از این تیم جدا شوند، تصریح کرد: دلیچ که با ما قرارداد امضا نکرده اما دو بازیکن دیگر قرارداد دارند و حالا باید ببینیم شرایط چگونه پیش خواهد رفت. هنوز هیچ‌چیز قطعی نیست، ما به دلیل شرایط خاصی که داشتیم دنبال جذب بازیکن خارجی رفتیم هر چند که نمی‌توانستیم زیاد هزینه کنیم. مسئولان باشگاه در این مدت نهایت تلاش خود را انجام دادند تا مشکلی ایجاد نشود. من دوست دارم مسئولان باشگاه و مردم سیرجان از نتایجی که می‌گیریم خوشحال باشند. 

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود در صورت شکست برابر استقلال برکنار خواهد شد، خاطرنشان کرد: من یک مربی حرفه‌ای هستم و باید کارم را به بهترین شکل انجام دهم، مربی ترسویی هم نیستم و می‌خواهم کاری که در گل‌گهر انجام دادم نتیجه بدهد. تابع تصمیم باشگاه هستم ولی معتقدم اگر زمان داشته باشم شرایط را تغییر خواهم داد. در همین پنج هفته با مصدومیت چند بازیکن اصلی از جمله پیمان رنجبری، میلاد فراهانی، یوسف وکیا، مهرداد عبدی و حسام پورهاشم روبه‌رو شدیم که این موضوع هم برای ما چالش درست کرد. با این حال تمام هدف من این است که شرایط را تغییر بدهم.