در چارچوب دور رفت مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، تیم‌های فوتبال السد قطر و الهلال عربستان از ساعت ۱۹ به وقت ایران در ورزشگاه جاسم بن حمد شهر دوحه به مصاف هم رفتند که گومیس، مهاجم فرانسوی الهلال در دقیقه ۱۵ روی سانترحسن الهیدوس دروازه تیمش را به اشتباه باز کرد، اما الهلالی‌ها پس از این موقعیت‌های زیادی را روی دروازه السد بوجود آوردند که در دقیقه ۳۴ سانتر کاریلو از سمت چپ را جووینکو با یک پاس عالی به گومیس رساند تا این مهاجم فرانسوی با یک ضربه دقیق دروازه السد را باز کند و اشتباه خود را جبران کند.

اخبار ورزشی- البته این پایان کار نبود و ۲ دقیقه پس از آن، عبدالکریم حسن، مدافع السد روی خطا و اعتراض شدید از احمد الکاف عمانی ابتدا کارت زرد گرفت و سپس بعد از اعتراضات فراوان کارت قرمز را دریافت کرد تا السد خیلی زود ۱۰ نفره باشد. ضمن اینکه این بازیکن در دیدار برگشت لیگ قهرمانان آسیا نیز که در عربستان برگزار خواهد شد، حضور نخواهد داشت و در صورت رسیدن تیمش به فینال آسیا می‌تواند بار دیگر در ترکیب تیمش قرار بگیرد.

کاف سال گذشته در فینال لیگ قهرمانان آسیا که در تهران برگزار شد، داور مسابقه بین پرسپولیس و کاشیما ژاپن بود.

در این بین داور عمانی در این دقایق با حرکت جنجالی، گابی، کاپیتان السد قطر را هل داد که این اتفاق به زعم کادرفنی و هواداران السد خوش نیامد و علیه او اعتراض کردند.

البته در دقایق پایانی، الهلال با گل علی البلیهی با نتیجه ۲ بر یک پیش افتاد و با پیروزی به رختکن رفت.