به گزارش افکارنیوز،

 هافبک عراقی یک‌بار دیگر برای پرسپولیس درخشید و با پاس طلایی‌اش در دقایق پایانی بازی با ماشین‌سازی در تبریز، مقدمات حضور این تیم در جمع 16 تیم برتر جام‌حذفی را فراهم کرد. وی البته در فصل جاری کمتر پرسپولیس را به‌عنوان یار اصلی همراهی کرده است و به نظر می‌رسد منتظر بود در فرصتی مناسب دوباره خود را نشان داده تا به‌نوعی احیا شود و باید دید کالدرون بعد از درخشش او در جام‌حذفی باز هم از وی در ترکیب اصلی استفاده می‌کند یا شاهد حضور دوباره‌اش روی نیمکت خواهیم بود!

اخبار ورزشی- گفت‌وگو با بشار رسن را در ادامه می‌خوانید.

بازی با ماشین‌سازی چطور بود؟

امروزه در فوتبال هیچ دیدار آسانی وجود ندارد، چون همه تیم‌ها هرچه دارند می‌گذارند تا مقابل تیم‌هایی مثل پرسپولیس خود را نشان دهند. در هر صورت چنین دیدارهایی به‌واسطه پخش مستقیم و هواداران پرشماری که آن را تماشا می‌کنند، برای تیم‌های حریف بسیار مهم و به‌نوعی حیاتی محسوب می‌شوند و به همین دلیل بازیکنان حریف همه تلاش خود را می‌کنند تا در دیدارهایی مثل این بازی که برگزار کردیم، خود را نشان دهند.

از سوی دیگر برگزاری مسابقات لیگ و فشردگی حاصل از آن تا حدی بازیکنان را خسته کرده و بیشترین مشکل این است که فرصت مناسبی برای ریکاوری وجود ندارد، همین موضوع عاملی می‌شود برای بالا رفتن شانس مصدومیت بازیکنان که البته این موضوع فقط مختص به بازیکنان تیم ما نیست و تقریبا تمامی نفراتی را که درگیر هستند، شامل می‌شود. الان هم باید از تبریز به تهران برگشته و دوباره برای سفر به مشهد آماده شویم. سفرها و بازی‌های پی‌درپی عاملی شده تا کار کمی برایمان دشوار شود.

در این مدت کمتر پرسپولیس را همراهی کردی و گویا منتظر کمترین فرصت برای درخشش دوباره بودی!

در هر صورت من عمل سنگینی را پشت‌سر گذاشتم که همین موضوع باعث شد برای بازگشتم کمی تاخیر ایجاد بشود. فقط 45 روز ریکاوری کردم تا دوباره پا به توپ شوم و طبیعی است برای بازی کردن کمی نیاز به زمان داشته باشم. بعد از دو سه سال همراهی پرسپولیس دیگر عضوی از خانواده این تیم شده‌ام و این قول را به شما می‌دهم که موفقیت این تیم برایم از هر چیز دیگری مهم‌تر است.

هر فوتبالیستی دوست دارد بازی کند و برای تیمش مثمر ثمر باشد و من هم چنین علاقه‌ای دارم، اما این کادرفنی و سرمربی تیم است که صلاح تیم را بهتر از هر کسی می‌داند. از طرفی مصدومیتم بعد از جراحی به‌طور کامل بهتر شده و برای همراهی تیم مشکلی ندارم. با این‌همه چه یک دقیقه، چه 90 دقیقه و چه حتی 120 دقیقه برای پرسپولیس به میدان بروم، مطمئن باشید از جان و دل برای تیمم بازی کرده و سعی می‌کنم بازیکن مفیدی باشم. البته من از خودم توقع زیادی دارم و تمام تلاشم را می‌کنم بهترین بازی‌ام را تحت هر شرایطی برای پرسپولیس انجام بدهم.

پرسپولیس برد مقابل ماشین‌سازی را به‌نوعی مدیون تو و پاس گلت است.

بعد از اینکه پنالتی علیپور گل نشد و یک‌سری مسائل پیش آمد، هم‌قسم شدیم تحت هر شرایطی با دست پر میدان را ترک کنیم. بنابراین در لحظات پایانی دیدار، زمانی که توپ به من رسید، دیدم امیری در شرایط بهتری قرار دارد. به همین دلیل سعی کردم با یک پاس در عرض وحید را در شرایط گلزنی قرار دهم. خداراشکر، وحید هم قدر این موقعیت را دانست و گلزنی کرد تا پرسپولیس به حقش در این دیدار سخت برسد.

عملکرد تیم با گذشته کمی فرق دارد. فکر می‌کنی پرسپولیس امسال هم موفق می‌شود؟

برای پاسخ به این سوال خیلی‌زود است. تازه 5 هفته از لیگ گذشته و مدعیان واقعی هنوز چهره اصلی خود را نشان نداده‌اند. باید چند هفته دیگر صبر کنیم تا در این خصوص بهتر نظر بدهیم. با این حال، پرسپولیس همیشه مدعی بوده و مدعی هست. امیدوارم امسال هم بتوانیم با بردها و قهرمانی‌هایمان دل هواداران را شاد کنیم.