به گزارش افکارنیوز،

تیم ملی فوتبال امید ایران در حالی قرار است با هدایت فرهاد مجیدی در رقابت‌های نهایی مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ ژاپن شرکت کند که در آخرین بازی دوستانه مقابل تیم امید ازبکستان با ۴ گل مغلوب شد و همین موضوع باعث شد انتقادات زیادی به کادرفنی این تیم وارد شود.

اخبار ورزشی- اردوی جدید تیم امید قرار بود از ۱۴ مهرماه آغاز شود، اما این اردو با تاخیر برگزار می‌شود و با اعلام مسئولان فدراسیون فوتبال قرار است از ۱۵ مهر شروع شود.

مسئولان فدراسیون همچنین درحال مذاکره با یکی از هتل‌های تهران هستند تا محل استقامت یوز‌های جوان مشخص شود.

همچنین درحالیکه اعلام شده بود تیم امید در ۲ بازی دوستانه به مصاف تیم‌های خارجی می‌رود، اما این دیدار‌ها لغو شد و مسئولان فدراسیون فوتبال تصمیم گرفتند از تیم‌های لیگ برتری دعوت کنند تا به مصاف شاگردان مجیدی بروند و به همین دلیل قرار است تیم امید با ۳ - ۴ تیم لیگ برتری دیدار کند.

بنا بر هماهنگی‌هایی که مسئولان فدراسیون فوتبال انجام داده‌اند، قرار است تیم ملی فوتبال امید ایران در اردوی مهرماه به مصاف تیم‌های سایپا، شهر خودرو و پیکان برود.

خبر دیگر اینکه قرار بود امروز (چهارشنبه) فرهاد مجیدی، سرمربی تیم امید در جلسه کمیته فنی فدراسیون فوتبال شرکت کند که این کار را انجام نداد و این اتفاق مشکوک به نظر می‌رسد.

تیم امید در گروه C رقابت‌های نهایی مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ با تیم‌های کره جنوبی، چین و ازبکستان همگروه است و باید در تایلند به مصاف حریفان برود.