به گزارش افکارنیوز،

اکبر خزایی داور بین‌المللی کشورمان که به تازگی محرومیت ۴ ساله او از حضور در رقابت‌های آسیایی، جهانی و... توسط IFBB به تأیید کمیته انضباطی فدراسیون رسیده است در واکنش به این محرومیت گفت: قبل از این که تشکیلات بی‌اعتبار رافائل من را محروم کند، من خودم از این تشکیلات بیرون رفته بودم چرا که بیزینس، حرف اول را در تشکیلات IFBB آماتور برای رافائل و پاول می‌زند و من از کیف سامسونت آن‌ها که همیشه خالی به کشور‌های مختلف می‌رود و با دریافت یورو و دلار از راه فروش دفترچه داوری و تمدید دفترچه و... پر از آنجا خارج می‌شود، متنفرم.
اخبار ورزشیخزایی گفت: این محرومیت‌ها که توسط یک تشکیلات بی‌ارزش نسبت به فعالیت‌های یک ورزشکار، یک داور و... در فدراسیون حرفه‌ای‌های جهان صورت می‌پذیرد، هیچ ارزش و اعتباری نداشته و در زندگی ورزشی من نیز تأثیر نخواهد داشت چرا که من تصمیم خودم را گرفته و می‌خواهم در مسیر داوری حرفه‌ای گام بردارم و در این مسیر هم هیچ نیازی به تشکیلات بیزینسی IFBB ندارم.
داور بین‌المللی کشورمان در پایان گفت: تشکیلات IFBB دفترچه‌های داوری بین‌المللی را به افراد فاقد صلاحیت می‌فروشد، درست مثل یک ماشین مکانیکی که یک‌شبه صد‌ها داور بین‌المللی که از ابتدایی‌ترین علوم داوری بی‌اطلاع هستند را تولید می‌کند و یک‌شبه هم داور بین‌المللی را محروم می‌سازد و این اصلاً اقدام عجیبی توسط آن‌ها نیست.