به گزارش افکارنیوز،

امیر قلعه‌نویی عصر پنج شنبه در نشست مطبوعاتی پیش از شهرآورد اصفهان، درگذشت جعفر کاشانی را تسلیت گفت و اظهار داشت: درگذشت مرحوم کاشانی، بزرگ‌مرد فوتبال ایران را تسلیت عرض می کنیم من هفته پیش با او صحبت کردم، او انسان والایی بود.

اخبار ورزشی- وی درباره شهرآورد اصفهان بیان داشت: دیدار تیم‌های سپاهان و ذوب‌آهن چه از نظر نتیجه و چه از نظر بازی همیشه جزء شهرآوردهای خوب ایران بوده است؛ درمورد دربی‌ها در هر شهری که باشد، نباید به شرایط جدول اتکا کرد و بارها پیش آمده که تیمی شرایط خوبی نداشته ولی نتیجه گرفته است.

سرمربی سپاهان پیرامون تیم ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: ذوب‌آهن تیم خوبی است و سرمربی و مربیان جوانی دارد؛ سال گذشته، بهترین نتیجه را در بین تیم‌های ایرانی حاضر در آسیا گرفت. این تیم در خط حمله باثبات است و ما دو جلسه روی این موضوع کار کردیم.

وی با ابراز رضایت از تیم خود ادامه داد: از طرفی ما نیز شرایط خوبی در جدول و نیز نسبت به سال‌های گذشته داریم و من از تیممان راضی هستیم و علی‌رغم اینکه مشکلاتی داریم که نمی‌خواهم آن‌ها را عنوان کنم، رفته رفته بهتر و به شرایط مطلوب نزدیک می‌شویم و مطمئنا در این بازی نیز برای حفظ شرایط‌مان در جدول به دنبال پیروزی و غلبه بر ذوب‌آهن هستیم.

تاثیر وقفه‌های لیگ برتر بر روند سپاهان

قلعه‌نویی درباره تاثیر وقفه‌های لیگ برتر بر روند سپاهان ابراز داشت: این وقفه‌ها اگر تیم‌ها در شرایط مسابقه باشند، تاثیر چندانی ندارد و ما نیز برای اینکه از شرایط مسابقه دور نباشیم، همیشه در تعطیلات از تیم‌های مختلف دعوت یا به شهرهای دیگر سفر کرده و بازی‌های تدارکاتی و دوستانه برگزار کرده‌ایم.

وی از شرایط خاص دربی اصفهان گفت و ادامه داد: من در شهرهای تهران، اهواز، تبریز و پیش از این در همین اصفهان دربی را تجربه‌ کرده‌ام. اگرچه این بازی شرایط خاصی دارد و قبلا هم که من این شهرآورد را دیدم، همیشه باکیفیت بوده است.

سرمربی طلایی پوشان در پاسخ به سوالی پیرامون مصدومان و محرومان سپاهان برای بازی فردا تصریح کرد: محروم نداریم اما تا دلتان بخواهد مصدوم داریم.

سپاهان بیرون از ورزشگاه نقش‌جهان شرایط بهتری دارد

وی با بیان اینکه سپاهان بیرون از ورزشگاه نقش‌جهان شرایط بهتری دارد، افزود: چمن ورزشگاه نقش جهان برای تیم که می‌خواهد حمله کند کیفیت خوبی ندارد و نمی‌دانم چه موقع این مشکل برطرف می‌شود؛ ما بیرون نقش‌جهان شرایط بهتری داریم و از بازی‌ها ما هم مشخص است. البته همه زحمت می‌شکند و امیدوارم بازیکنان دیگر لیز نخورند. فکر می‌کنم در فصل سرما وضعیت بهتر شود.

قلعه نویی با گلایه از کم‌لطفی هواداران تصریح کرد: تیم ما شرایط خوبی دارد و خوب بازی می‌کند اما من تعجب می‌کنم چرا هوادارانمان کم‌لطفی می‌کنند و در نقش جهان ورزشگاه پر نمی‌شود. فکر هم نمی‌کنم قیمت بلیط‌ها زیاد باشد. ما کار خودمان را می‌کنیم و هواداران اگر دوست داشته باشند خودشان به ورزشگاه می‌آیند. ما واقعا به هواداران مدیون هستیم و آنان را یار دوازدهم نه بلکه یار اول تیم‌مان می‌دانیم.