به گزارش افکارنیوز،

صالحی امیری در حاشیه مراسم تشییع پیکر جعفر کاشانی فقید، رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تاکید کرد کمیته ملی المپیک در انتخاب مربی برای تیم امید دخالتی نخواهد کرد.

اخبار ورزشی- رییس کمیته ملی المپیک ایران در این باره به خبرنگاران گفت: ۳ نکته کلیدی درباره تیم ملی امید وجود دارد. اولا انتخاب سرمربی و کادر فنی بر عهده فدراسیون است و ما در این رابطه دخالتی نداریم.

نکته دوم به حمایت‌های مالی برمی‌گردد. هم ما و هم وزارت ورزش و هم فدراسیون همکاری می‌کنیم. نکته سوم هماهنگی بین ما، فدراسیون و وزارت ورزش است. این هفته جلسه مشترکی را با آقای تاج برگزار می‌کنیم. سیاست رسمی وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون فوتبال حمایت همه جانبه از تیم ملی امید برای صعود به المپیک است تا ما بتوانیم به این خواسته مردم پس از ۴ دهه پاسخ مثبت بدهیم. تلاش می‌کنیم این هفته جلسه سه جانبه مشترکی داشته باشیم  اما درباره سرمربی و کادر فنی نه ما و نه وزارت ورزش مداخله مستقیم نخواهیم داشت. مگر در بقیه فدراسیون‌ها ما برای انتخاب سرمربی دخالت می‌کنیم؟ تیم ملی امید هم یکی از این‌هاست که ما باید حمایت و هدایت کنیم تا بدرخشد.

من خبر دارم که آقای تاج و فدراسیون در تلاش‌اند  پاسخی به مسائل‌شان پیدا کنند. سیاست رسمی ما و وزارت ورزش حمایت قطعی و همه‌جانبه از تیم ملی امید برای صعود به المپیک است.