به گزارش افکارنیوز،

بهتاش فریبا در خصوص اینکه چرا مدتی سکوت کرده بود و اشاره داشت که دیگر نمی‌خواهد در مورد فوتبال صحبت کند، گفت:‌حقیقتا اتفاقاتی افتاد که دلزده شده بودم. کودکی که در استادیوم آزادی فوت کرد دلم را ریش‌ریش کرد و شاید باور نکنید که تا چند روز حالم خوب نبود. ما متعلق به این فوتبال هستیم و با آن زندگی کرده‌ایم. الان کمی آرام‌تر شده‌ام و مثل همیشه همه چیز را پیگیری می‌کنم.

اخبار ورزشی- وی در خصوص لیست جدید فوتبال ایران که نفراتی چون جهانبخش، عزت‌اللهی و کاپیتان‌های استقلال در آن حضور ندارند، گفت: من فکر می‌کنم آماده‌ترین بازیکنان لیگ دعوت شده‌اند، سه بازیکن از سپاهان هستند که انصافاً خوب بازی می‌کردند و ویلموتس کاری را انجام داده که در همه جای دنیا انجام می‌شود. شاید وقتی آماده‌ترین بازیکنان دعوت می‌شوند، باید به بازی‌های استقلال نگاه کنیم و ببینیم آیا این بازیکنان آماده هستند یا خیر.

پیشکسوت فوتبال ایران افزود: لیست تیم ملی هر بار تغییر می‌کند و اینگونه هم نیست که بازیکنان دوباره دعوت نشوند. ملی‌پوشان استقلال که خط خورده‌اند باید جای خود را پس بگیرند و این کار فقط با تلاش دوباره اتفاق می‌افتد.

فریبا در خصوص شرایط کلی استقلال گفت: استقلال تغییراتی کرده و هر چه جلو می‌رویم نقش استراماچونی مشخص‌تر می‌شود. در برخی از بازی‌ها اصلا مهم نیست که چگونه بازی می‌کنید بلکه فقط باید بازی را ببرید. بازی با گل گهر هم همین‌گونه بود و خدا را شکر که استقلال برنده شد. دو هفته هم تعطیل است و مصدومان استقلال می‌رسند و من مطمئن هستم شرایط بهتر خواهد شد.

وی در پایان گفت: حقیقتا من از بازی روز گذشته استقلال لذت نبردم و منتظر بازی‌های بهتری از تیم هستم.