به گزارش افکارنیوز،

جابر انصاری بعد از جدایی از استقلال به پیکان پیوست، اما در سومین جلسه تمرین این تیم دچار پارگی از ناحیه مینیسک داخلی و رباط صلیبی شد و به همین دلیل بیش از ۷ ماه است که از میدان دور است. جابر درباره آخرین شرایط خود گفت: برای یک بازیکن دوری طولانی‌مدت از میدان بسیار سخت و آزاردهنده است. این هفت ماه برایم هفت سال گذشت، البته شکر خدا از هفته قبل به تمرینات گروهی ملحق شده‌ام و روز به روز شرایط بهتری پیدا می‌کنم و به نظرم از بازی هفته هفتم که در ورزشگاه آزادی مهمان پرسپولیس هستیم به میدان برمی‌گردم. البته بازی کردنم بستگی به تشخیص کادر فنی دارد. چون چند ماه از تیم جدا بوده‌ام، زمان می‌برد تا بتوانم نظر مثبت مربیان را برای بازی کردن به دست بیاورم. آنچه در مورد خودم می‌توانم بگویم این است که هم آماده‌ام و هم سرشار از انگیزه و دلم برای فوتبال بازی کردن خیلی تنگ شده است.

اخبار ورزشی- انصاری در خصوص شرایط پیکان گفت: تیم خوبی داریم که از نظر من همچنان به زمان نیاز دارد تا نفرات خوب هماهنگ شوند و به خوبی همه خواست‌های کادر فنی را در زمین پیاده کنند. باشگاه پیکان ساختار منسجمی دارد. مدیرعامل باشگاه، فوتبال‌دوست و فوتبال‌فهم است که زمان زیادی برای تیم می‌گذارد. درباره آقای فرکی هم نیازی به تعریف من نیست. فقط خوشحالم با چنین شخصیت باوقار و مهربانی کار می‌کنم و ایشان را انسان بزرگ و با خدایی می‌دانم.

جابر در خصوص شرایط تیم سابقش استقلال گفت: من حالا اول یک پیکانی هستم و دوم استقلالی. به نظرم اشکالات موجود در تیم استقلال به استراماچونی ربطی ندارد. تیم ناگهان خالی شد، بازیکنان بزرگ جدا شدند و استقلال به رغم بزرگی همیشگی، بازیکن بزرگ کم دارد. آن‌هایی که از استقلال دور بودند از بیرون و از طریق فضای مجازی خیلی به تیم و نفرات صدمه زدند.