حاتم بن‌عرفا که بر اساس گزارش رسانه‌های ایتالیایی مورد توجه باشگاه تراکتور قرار گرفته، وضعیت مبهمی برای حضور در ایران دارد.

اخبار ورزشی- این بازیکن سهمیه آزاد است، اما مشکلی که در این بین وجود دارد، این است که سهمیه بازیکنان خارجی تراکتور در حال حاضر پُر شده و این تیم برای جذب بازیکن خارجی جدید، باید یکی از بازیکنان خارجی خود را از لیست خارج کند.

در این راستا، پیگیری‌ها نشان می‌دهد که بحث حضور بن‌عرفا در تبریز، چندان جدی نیست، مگر اینکه در روز‌های آینده اتفاق خاصی بیفتد. داستان از این قرار است که در چند وقت اخیر، یک واسطه نقل‌وانتقالاتی در صحبت‌هایی که با مدیران باشگاه تراکتور داشته، اعلام کرده که می‌تواند بن‌عرفا را به این تیم بیاورد.

تراکتوری‌ها برای جذب هافبک پیشین پاری‌سن‌ژرمن چندان بی‌میل نیستند، اما آنها برای این کار باید از بین سوگیتا، میمبلا، فورچونه و مازولا یکی را از فهرست خارج کنند. مازولا نزدیک‌ترین گزینه برای خروج از فهرست تراکتور است چون این بازیکن پس از انجام یک بازی برای تراکتور مصدوم شد و در ادامه هم اضافه‌وزن پیدا کرد تا دنیزلی را حسابی شاکی کند.

در این شرایط، باشگاه تراکتور منتظر روشن شدن وضعیت مازولا است. اگر مازولا بتواند به وضعیت مناسبی برسد، حضور بن‌عرفا هم در این تیم منتفی می‌شود. در صورتی که تراکتور از مازولا قطع امید کند، به سراغ مذاکره با بازیکن فرانسوی می‌رود.