به گزارش افکارنیوز،

فرهاد مجیدی در شرایطی با انتشار پستی در صفحه مجازی خود رسماً از هدایت تیم امید کنار رفت که نزدیک به یک ماه بود شایعات و زمزمه‌های برکناری او از این سمت به گوش می‌رسید.

اخبار ورزشی- اختلافات فاحش میان فرهاد و کمیته فنی فدراسیون و مدیرفنی تیم امید سرانجام کار را به جایی رساند که مجیدی عطای کار در رده ملی را به لقایش بخشید تا به این ترتیب مسیر برای مدیران باشگاه لیگ برتری که از مدت‌ها قبل نام فرهاد مجیدی را در فهرست مربیان مد نظر خود برای ایجاد تغییرات در وقفه پیش‌رو در فهرست قرار داده بودند، هموار شود.

آن‌طور که از نزدیکان فرهاد مجیدی شنیده می‌شود باشگاه شهرستانی مد نظر به هیچ عنوان قصد ادامه همکاری با سرمربی فعلی را ندارد و در میان سه گزینه داخلی و خارجی که برای جانشینی مربی حال حاضر مد نظر قرار داده فرهاد مجیدی جلوتر از دو گزینه دیگر در صدر مذاکرات قرار گرفته است.

این اخبار در حالی به گوش می‌رسد که مجیدی تنها یک مقطع موقت چند هفته‌ای در استقلال به عنوان جانشین موقت وینفرد شفر سابقه سرمربیگری دارد و معلوم نیست بعد از اتفاقات تیم امید تمایلی به ورود زودهنگام به عرصه مربیگری آن هم در تیمی که شرایط چندان مساعدی در پایان هفته ششم ندارد، داشته باشد. البته در این بین مذاکرات مقدماتی از چند روز پیش میان نماینده مجیدی و سران باشگاه لیگ برتری آغاز شد و دو طرف صحبت‌های مقدماتی را بدون رسیدن به نتیجه ادامه دادند.