به گزارش افکارنیوز،

امروز(یک شنبه) در روز پایانی ششمین مرحله لیگ برتر کاراته وان 2019 در مسکو 7 نماینده ایران برای کسب مدال طلا  به روی تاتامی می روند. در کومیته مردان وزن 84- کیلوگرم، ذبیح الله پورشیب کاپیتان تیم ملی در فینال ششمین مرحله لیگ جهانی مسکو به مصاف "ریاتارو آراگا ژاپنی" این دیدار در پایان با نتیجه تساوی 2 بر 2 به پایان رسید و پورشیب  برنده با قانون سنشو اعلام شد.آراگا یکی از حریفان سر سخت پورشیب در مسابقات مختلف است، که در واقع به گربه سیاه او مشهور است.

اخبار ورزشی- پورشیب پیش برابر حریفانی از برزیل، اسپانیا، صربستان و فرانسه را مغلوب کرده بود.

لازم به یادآوری است، امروز بهمن عسگری نماینده وزن 75- کیلوگرم تیم ملی کاراته مردان در رده بندی ششمین مرحله مسابقات لیگ جهانی روسیه با شکست نماینده اسپانیا به مدال برنز این رقابت‌ها دست یافت. خاکسار نماینده وزن 55- کیلوگرم تیم ملی کاراته بانوان در رده بندی ششمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان روسیه به مصاف شیوری ناکامورا از ژاپن رفت و این دیدار در پایان با نتیجه 2 بر صفر به سود نماینده ژاپن به پایان رسید و خاکسار از رسیده به مدال بازماند.

حمیده عباسعلی نماینده وزن 68+ کیلوگرم تیم ملی کاراته بانوان در رده بندی ششمین مرحله مسابقات لیگ جهانی روسیه بازی را با نتیجه 2 بر سه به نماینده اسپانیا واگذار کرد و از رسیدن به مدال بازماند.

سارا بهمنیار نماینده وزن 50- کیلوگرم تیم ملی کاراته بانوان در فینال ششمین مرحله لیگ جهانی روسیه به مدال طلا دست یافت.

رزیتا علیپور نماینده وزن 61- کیلوگرم تیم ملی کاراته بانوان در فینال ششمین مرحله مسابقات لیگ کاراته وان روسیه به مدال طلای این رقابت‌ها دست یافت.