به گزارش افکارنیوز،

صبح امروز با رای کمیته انضباطی هروویه میلیچ- بازیکن تیم استقلال به دلیل هل دادن ناظر فدراسیون باید 20 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند و به مدت یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شد.(این رای درباره جریمه نقدی قابل تجدید نظر و در خصوص محرومیت قطعی است)

اخبار ورزشی- امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال تهران در واکنش به این رای کمیته انضباطی بازیکن خاطی تیمش را با بخشش محرومیت دو بازیکن از تیم پرسپولیس، شجاع خلیل زاده و علیرضا بیرانوند، مقایسه کرده است تا به نوعی در مسیر فرار از انتقاد هواداران قرار بگیرد.

ماجرای محرومیت میلیچ از این قرار است که او به درخواست ناظر مسابقه بی توجهی کرده است. پس از گرم کردن بازیکنان استقلال پیش از دیدار مقابل ذوب آهن، میلیچ برای تعویض لباس و مراسم پیش از بازی به رختکن نرفت و با درخواست یثربی، ناظر بازی به رختکن دعوت شد اما مدافع کروات آبی پوشان با عصبانیت به سمت یثربی حمله‌ور شده و او را هل می‌دهد.

با یثربی در این بازی تماس گرفتیم و او با اشاره به اینکه حق مصاحبه و اظهارنظر در این خصوص را ندارد، تایید کرد که ماجرای محرومیت میلیچ صحت دارد و حتی فیلم صحنه تخلف این بازیکن هم موجود است.