به گزارش افکارنیوز،

 علی علیپور مهاجم پرسپولیس روزهای سختی را پشت سر می‌گذارد. علیپور از ابتدای فصل برای پرسپولیس گلزنی نکرده و فشار زیادی را تحمل می‌کند. در این شرایط برخی هواداران پرسپولیس معتقد هستند که علیپور باید در ابتدای فصل از این تیم جدا و به یکی از پیشنهادهای خارجی‌اش پاسخ مثبت می‌داد. 

اخبار ورزشی- در این بین مسئله مهم این است که علیپور در فصل نقل‌وانتقالات جز یک پیشنهاد از بلژیک، هیچ پیشنهاد رسمی دیگری از تیم‌های اروپایی و خارجی نداشت. البته در آن زمان برخی ایجنت‌ها از پیشنهادهای اروپایی مثل اسپانیا و یونان صحبت می‌کردند اما واقعیت امر این است که جز یک پیشنهاد از لیگ برتر بلژیک هیچ پیشنهاد رسمی به باشگاه پرسپولیس نیامد. وقتی پیشنهاد بلژیکی به علیپور رسید این بازیکن اعلام کرد که به این کشور نمی‌رود چون فوتبالش نابود می‌شود. بقیه پیشنهادها غیر رسمی و از سوی برخی ایجنت‌ها بود. حتی همان زمان نزدیکان علیپور از باشگاه پرسپولیس درخواست داشتند به پیشنهاد این ایجنت‌ها توجهی نشود!

در همان زمان مدیران باشگاه پرسپولیس به علیپور اعلام کردند که اگر مهدی طارمی به این تیم بیاید رضایت‌نامه علیپور را صادر می‌کنند اما طارمی به پرسپولیس نیامد تا علیپور هم ماندنی شود. به نوعی مهدی طارمی کلید جدایی علیپور از پرسپولیس بود. 

به هرحال علیپور حداقل تا نیم‌فصل در پرسپولیس ماندنی است و مدیران و کادرفنی این تیم امیدوار هستند آقای گل سابق پرسپولیسی‌ها به روزهای اوجش برگردد.