به گزارش افکارنیوز،

طلایی های آبادان با وجود مشکلات عدیده مالی که این تیم مثل دیگر تیم های نفتی به آن دچار است در نتیجه گیری فوق العاده عمل کرده اند.

اخبار ورزشی- آن ها در رده چهارم جدول و بالاتر از تیم هایی چون پرسپولیس، فولاد، استقلال ، ذوب آهن قرار گرفته اند. این تیم که سال گذشته و با حضور پائولو سرجیوی پرتغالی و اتکا به جوانان بومی شکل گرفته بود امسال با آمدن دراگان اسکوچیچ روند رو پیشرفتش را ادامه داده و توانسته با کسب نتایج خوب یکی از بهترین های لیگ برتر باشد.

بازی های خوب صنعت نفت در این هفته به گونه ای بوده که گفته می شود یکی دو بازیکن جوان این تیم با پیشنهادات خارجی هم مواجه شده اند. مسعود رضائیان مدیر ورزشی تیم صنعت نفت آبادان درباره شرایط این تیم گفت:« من برای سنجش توان یک تیم معمولا به نیمکت آن نگاه می کنم. الان ما نیمکت خیلی خوبی داریم و این مایه امیدواری است.»

او افزود:« ما از نظر فنی و امتیازگیری هم پیشرفت زیادی داشتیم. ما سال گذشته در پایان هفته ششم 5 امتیاز داشتیم اما الان یازده امتیاز داریم. میانگین امتیازاتمان 0.83 امتیاز در هر بازی بود و امسال به میانگین 1.83 امتیاز را گرفته ایم.»

رضائیان در ادامه گفت:« البته واقعیت این است که این رشد از پارسال شروع شد و ما الان در سیزده مسابقه توانسته ایم هشت برد به دست بیاوریم. تیم اعتماد به نفس خیلی خوبی دارد و باید ببینیم چگونه می توانیم این روند را حفظ کنیم؟» او همچنین گفت:« اگر بتوانیم ثبات را در تیم داشته باشیم معتقد هستم این روند می تواند طی سال های آینده منجر به اتفاقات خیلی خوبی برای صنعت نفت آبادان شود.»

مدیر ورزشی تیم نفت آبادان درباره پیشنهاداتی که گفته می شود از سوی باشگاه های خارجی برای برخی بازیکنان این تیم از جمله رضا جبیره آمده گفت:« واقعیت این است که یکی دو بازیکن ما پیشنهادات خارجی دارند اما همه چیز منوط به نظر سرمربی است. من بعید می دانم که با توجه به اینکه الان نمی توانیم بازیکن جایگزین بگیریم آقای اسکوچیچ با این جدایی ها موافقت کند.»