به گزارش افکارنیوز،

مارک ویلموتس برای بازی برابر هنگ کنگ از ترکیب مجید حسینی و محمدحسین کنعانی زادگان استفاده کرد و پورعلی گنجی روی نیمکت نشست اما در بازی فردا برابر کامبوج و با بازگشت پورعلی گنجی به ترکیب زوج متفاوتی در ترکیب تیم ملی بازی خواهد کرد.


اخبار ورزشی- نکته جالب خط دفاعی تیم ملی اما کنعانی زادگان است. او که در ابتدای فصل به عنوان یک آلترناتیو به مجموعه بازیکنان تیم اضافه شد توانست در ترکیب اصلی تیم بازی کند. اتفاقات هم کمی در این موضوع دخیل بود؛ سیدجلال مصدوم شد و شجاع هم که مدام محروم می شود. موضوع قابل توجه اما آمادگی این بازیکن است که ویلموتس را مجاب کرد تا در بازی برابر هنگ کنگ زوج او و حسینی را بازی بدهد. کنعانی البته از بازی دوستانه تیم ملی قبل از جام ملت های آسیا تقریبا به مهره ثابت تیم ملی تبدیل شده و از دوازده بازی در ده بازی حضور داشته است.


با توجه به غیبت مجیدحسینی حالا مرتضی پورعلی گنجی به ترکیب اصلی بازمی گردد. او مدافع ثابت تیم ملی ایران از جام ملت های آسیا در سال 2015 بوده است و بعد از یک بازی غیبت جایگاهش را پس می گیرد.
زوج پورعلی و کنعانی پیش از این در بازی هایی چون مسابقات دوستانه برابر کره جنوبی و سوریه، بازی های جام ملت ها برابر ژاپن ، چین و ویتنام در کنار هم بازی کرده اند. تلخ ترین خاطره این زوج بازی آخر تیم ملی در جام ملت ها برابر ژاپن است که تیم ایران روی اشتباهات خط دفاعی با سه گل مغلوب شد.