به گزارش افکارنیوز،

 عقیل کعبی بازیکن تیم صنعت نفت آبادان در خصوص دیدار تیمش مقابل پرسپولیس تهران در رقابت‌های جام حذفی پیش رو عنوان کرد: بازی سختی مقابل پرسپولیس آن هم در ورزشگاه آزادی داریم، اما تیم ما  مقابل پرسپولیس  دست و پا بسته نخواهد بود و از این بازی نتیجه خوب می‌خواهد.  

 بازیکنان صنعت نفت پول کرایه ماشین را از یکدیگر قرض می‌کنند

اخبار ورزشی- مدافع تیم صنعت نفت درباره شرایط مالی این تیم بیان کرد: شرایط مالی تیم بسیار سخت است. بازیکنان تیممان پول کرایه ماشین را از یکدیگر قرض می‌کنند و واقعاً برای در شان یک بازیکن لیگ برتری نیست که از همبازی اش پول قرض بگیرد. بازیکنان ما با جیب خالی در این یک هفته تعطیلی در حال استراحت هستند.

مشکلات مالی بازیکنان را خسته کرده است

کعبی در ادامه مشکلات مالی تیمش اظهار کرد: واقعاً مشکلات در تیم ما مشهود است. مسئولان باید بیشتر از از الان به فکر تیم باشند، چون تیم بومی است تا به اینجای رقابت‌ها هم خوب نتیجه گرفته است و در ادامه پتانسیل بالایی برای موفقیت دارد. کل بچه‌ها واقعا از این شرایط خسته شده اند. از نیم فصل سال گذشته تا الان هیچ پولی دریافت نکردیم و حتی بازیکنان جدیدی که به تیممان اضافه شدند این سه ماه دریافتی نداشتند.  

عیسی زاده در راس مدیریت تیم دست تنها است

وی افزود: به غیر از علی عیسی زاده (مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان) من هیچ مسئول آبادانی در تمرینات ندیدم که  برای تزریق پول به ما قولی بدهند. عیسی زاده در تیم دست تنها است و واقعا نمی‌تواند به تنهایی کاری را از پیش ببرد.  

بازی مقابل پارس جنوبی مشکل خواهد بود

او همچنین در خصوص دیدار تیم صنعت نفت مقابل پارس جنوبی جم در هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر عنوان کرد: فراز کمالوند همیشه تیم‌های خوبی داشته و الان هم در تیم پارس جنوبی بازیکنان با کیفیتی در اختیار دارد.   مقابل این تیم هم بازی سختی خواهیم داشت. هر بازی تاکتیک خاص خود را دارد و ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا تفکرات سرمربی را در این بازی پیاده کنیم.