به گزارش افکار نیوز به نقل از ورزش 3؛بازیکنان تیم راه آهن به دلیل عدم دریافت مطالبات خود بعد از ظهر امروز در تمرینات گروهی این تیم شرکت نکردند.

بعد از آنکه بازیکنان تیم راه آهن علیرغم وعده‌های داده شده از سوی مالکان این باشگاه نتوانستند مطالبات خود را دریافت کنند بعد از ظهر امروز شرکت در تمرینات تیم را تحریم کردند. در این بین تلاش علی دایی سرمربی این تیم و محمدحسن انصاری فرد مدیر عامل باشگاه راه آهن نیز کار ساز نشد.

با این تفاسیر دیدار تیم‌های راه آهن و سپاهان که قرار است شنبه آینده در چهارچوب هفته بیست و نهم لیگ بر‌تر برگزار شود در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

به این ترتیب تیم سپاهان که در کورس قهرمانی به سر می‌برد با عدم حضور راه آهن در اصفهان به راحتی می‌تواند ۳ امتیاز را تصاحب کند، در این بین باید شاهد اعتراضاتی از سوی تیم‌های تراکتورسازی و استقلال باشیم که رقابت شانه به شانه‌ای با تیم سپاهان برای کسب تصاحب قهرمانی دارند.

طبق اخبار واصله علی دایی سرمربی تیم راه آهن به مدیران این باشگاه به ویژه مالکان آن اولتیماتوم داده تا هر چه زود‌تر مشکلات مالی باشگاه را برطرف کند، در غیر این صورت از سمت خود استعفا خواهد داد.