به گزارش افکارنیوز،

در چارچوب هفته چهارم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، در حالی تیم‌های ملی فوتبال ایران و بحرین روز سه شنبه (۲۳ مهر) در منامه به مصاف هم می‌روند که در حال حاضر شاگردان مارک ویلموتس با کسب ۶ امتیاز در صدر جدول گروه C قرار دارند و بحرینی‌ها با ۴ امتیاز سوم هستند.

اخبار ورزشی- تیم ملی فوتبال ایران در هفته نخست مسابقات مقدماتی جام جهانی استراحت کرد و سپس با نتیجه ۲ بر صفر هنگ کنگ را شکست داد و سپس ۱۴ بر صفر از سد کامبوج گذشت تا با ۶ امتیاز در گروه سوم صدرنشین باشد. از سوی دیگر بحرین نیز در هفته اول رو در روی عراق به تساوی یک - یک رسید و در ادامه مقابل کامبوج پیروز شد تا با ۴ امتیاز در رده سوم گروه سوم باشد.

درباره بحرین باید بدانید که این تیم با سیستم ۴-۴-۲ بازی می‌کند و از سمت راست دفاعی بسیار نفوذ دارد. بحرینی‌ها حساب ویژه‌ای روی ارسال از جناحین و کرنر‌ها دارند و تاکتیک اصلی شاگردان سوسا محسوب می‌شود. همچنین این تیم برای بازی با ایران مصدوم و محرومی نخواهد داشت و با تمام توان رو در روی شاگردان ویلموتس قرار خواهد گرفت.

از سویی دیگر، تیم ملی محرومی در این بازی ندارد، اما سید مجید حسینی به دلیل مصدومیت به این دیدار نمی‌رسد و به جز او ویلموتس می‌تواند از تمامی شاگردانش استفاده کند.

دیدار تیم‌های ملی فوتبال بحرین و ایران سه شنبه ۲۳ مهر از ساعت ۲۰ در ورزشگاه ملی منامه برگزار خواهد شد.