اخبار ورزشی- کریم انصاری فرد مهاجم تیم ملی فوتبال آنچنان که انتظار می رفت در السلیسه نتوانست درخشش قابل توجهی داشته باشد و به نوشته یک نشریه قطری یکی از کاندیداهای خروج از لیست این تیم در زمستان است.

به گزارش افکارنیوز، این در حالی است که کریم انصاری فرد تابستان از تیم ناتینگهام فارست انگلیس جدا شد و به تیم السیلیه قطر پیوست اما مسئولان این تیم قطری از عملکرد مهاجم تیم ملی ایران رضایت ندارند.

از سوی دیگر در طول فصل جدید رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، پرسپولیس در خط حمله خود دچار ضعف بسیاری است که کارشناسان فوتبال معتقدند باید یک مهاجم شش دانگ به ترکیب پرسپولیس اضافه شود.

کریم انصاری فرد

به نظر می رسد اگر انصاری فرد در نیم فصل از السلیسه جدا شود پرسپولیسی ها خواهان به خدمت گرفتن او باشند اما باید این نکته را در نظر داشت که تیم کالدرون اگر چه نیاز به تقویت در خط حمله دارد اما لیست بازیکنان بزرگسال پرسپولیس پر شده است.

اگر چه گفته می شود این احتمال وجود دارد که علی علیپور مهاجم پرسپولیس که در طول چند فصل گذشته بازی های خوبی در پرسپولیس انجام داده لژیونر شود و در این صورت احتمال پرسپولیسی شدن کریم انصاری فرد بیشتر از قبل می شود.

گفتنی است کریم انصاری فرد در گذشته سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس را در کارنامه خود دارد.