به گزارش افکارنیوز،

تیم فوتبال استقلال پس از شروعی نا مطمئن و با نتایجی نه چندان امیدوار کننده در لیگ برتر، سرانجام نخستین پیروزی فصلش را در جام حذفی و مقابل گل ریحان به دست آورد.

اخبار ورزشی- استراماچونی سپس دامنه پیروزی‌های تیمش را به لیگ برتر کشید و توانست گل گهر را نیز در دیداری نه چندان سخت در ورزشگاه آزادی مغلوب نماید. آنها در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی نیز فجر سپاسی را با ۳ گل شکست داد تا سومین پیروزی متوالی این تیم به دست آید.

از سه پیروزی قبلی آبی پوشان، دو پیروزی در جام حذفی و مقابل تیم‌های لیگ یکی بود که بعد از ۹۰ دقیقه معمول به دست آمد و یک پیروزی نیز در لیگ برتر مقابل تیمی ته جدولی و تازه صعود کرده به این مسابقات بود.

شاگردان استراماچونی پس از کسب پیروزی در سه دیدار نه چندان دشوار، حالا در چالشی جدی تر به مصاف تیمی می‌روند که گرچه در رده نهم جدول ایستاده، اما نتایج غافلگیر کننده در بین نتایج این تیم به چشم می‌خورد.

آبی پوشان بعد از این سه پیروزی حالا باید به منظور پایدار کردن شرایط شان نمایشی امیدوار کننده برابر سایپا داشته باشند و چهارمین پیروزی شان را به دست آورند.

استراماچونی در حالی این هدف را دنبال می‌کند که سه بازیکن اصلی اش در خط دفاعی را در اختیار ندارد و به همین جهت ممکن است تغییراتی در تفکراتش و نحوه بازی آبی‌ها اعمال شود.

این بازی از ساعت ۱۶:۴۵ دقیقه به میزبانی تیم سایپا و در ورزشگاه آزادی انجام می‌شود.