به گزارش افکارنیوز،

 محسن ربیع‌خواه، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در زمان برانکو با وجود تمام انتقادات همواره در ترکیب ثابت این تیم قرار داشت. با این حال بعد از تغییر کادرفنی پرسپولیس، کالدرون هم مثل برانکو او را در ترکیب تیمش قرار داد تا این بازیکن نشان دهد که توانسته اعتماد سرمربی جدید را هم به خود جلب کند.

اخبار ورزشی- محسن ربیع‌خواه در خصوص شرایط خودش و تیمش صحبت‌های جالبی انجام داد که متن کامل آن را در زیر می‌خوانید:

*بعد از دو شکست، پبروزی روحیه بخشی مقابل پیکان به دست آوردید.

بله دقیقا همین طور است. ما در بازی‌های گذشته هم می‌تواستیم پیروز باشیم، اما متاسفانه با بدشانسی توپ‌های ما تبدیل به گل نشد و در نهایت روی تک موقعیت‌های حریف دروازه ما باز شد و شکست خوردیم.

*این برد قطعا فشار را از روی تیم تا حد زیادی برداشت.

بله ما مقابل پیکان خیلی خوب بازی کردیم و برتری کاملی نسبت به آنها داشتیم. تنها مشکل ما این است که خیلی بد به گل می‌رسیم و باید این مشکل را حل کنیم و راحت‌تر گل بزنیم. در همین بازی با صبری که داشتیم فوتبال بازی کردیم و به گل هم رسیدیم.

*با این حال از پرسپولیس و سبک بازی تیم انتقادات زیادی می‌شود.

اصلا انتقادات را قبول ندارم و به نظرم اتفاقا پرسپولیس خیلی هم عالی بازی می‌کند. در همین بازی تیم حریف تنها یک ضربه کاشته به دست آورد و هیچ موقعیت دیگری نداشت.

*همین منتقدین عقیده دارند که پرسپولیس این فصل مدعی قهرمانی نیست.

واقغا این حرف خیلی عجیب است. چرا قهرمان نشویم؟ ما تازه ۷ هفته بازی کرده‌ایم و هنوز به نیم فصل هم نرسیده‌ایم و فقط چند امتیاز با صدر جدول فاصله داریم.

*اوضاع در خط حمله تیم چطور است؟

کمی فشار روی آنها است اما تمام تلاششان را انجام می‌دهند. علیپور در همین بازی خیلی خوب بازی کرد و سخت تلاش کرد. دو سه پاس خوب هم داد که تبدیل به گل نشد. قطعا اگر فشار از روی علیپور برداشته شود گلزنی‌های خودش را شروع می‌کند.

*با قرار گرفتن در ترکیب ثابت تیم نشان دادی که حتی در زمان برانکو هم به خاطر کیفیتی که داشتی در ترکیب قرار می‌گرفتی.

برای من موفقیت تیم بسیار مهم است، اما واقعا اگر در پرسپولیس بازی می‌کنم به خاطر توانایی خودم است نه مسائل دیگر!