به گزارش افکارنیوز،

 در ابتدای هفته پس از این که بشار رسن با تاخیر ۹ روزه به تهران رسید و همچنین فرشاد احمدزاده به شکلی عجیب در بازی با شاهین بوشهر کارت قرمز گرفت، باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که این دو به کمیته انضباطی باشگاه دعوت شده اند و باید پاسخگو باشند.

اخبار ورزشیاین در حالی است که حداقل در سه سال گذشته کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس فعالیت خاصی نداشت و کمتر پیش می‌آمد که از آن خبری منتشر شود، اما حالا همچون دوران علی اکبر طاهری، بازیکنان باید توضیحات ارائه کنند و احکام انضباطی هم توسط اعضای آن صادر خواهد شد.

اما اعضای این کمیته چه کسانی هستند؟ شنیده‌ها حاکی از آن است که افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس که جانشین محسن خلیلی شده، به همراه حمید جاسمیان پیشکسوت سرخ‌ها و مهدی خواجه وند مدیر حقوقی باشگاه اعضای این کمیته را تشکیل داده اند.

روز گذشته نیز بشار رسن و فرشاد احمدزاده در کمیته انضباطی باشگاه حضور یافتند و توضیحاتی را ارائه کردند. به نظر می‌رسد توضیحات ستاره عراقی برای باشگاه پرسپولیس قانع کننده بوده و شاید جریمه‌ای برای او در نظر گرفته نشود. چرا که باشگاه پرسپولیس درخواست اضافه کردن یک برگه به پاسپورت او را داده و در خصوص غیبت نیز بشار مقصر نبوده و مشکلات سیاسی عراق سبب شده تا وی ۹ روز معطل شود.

اما درباره احمدزاده مشخص نیست که این کمیته سه نفره چه تصمیمی خواهد گرفت، ولی در هر صورت، فرشاد می‌تواند به این حکم اعتراض کند و محمدحسن انصاری فرد نیز اختیار دارد رای را با نظر خود تغییر دهد.