به گزارش افکارنیوز،

پس از استعفای یا به عبارتی پروژه کنار زدن عبدالله ویسی از سرمربیگری شاهین شهرداری، مدیریت این باشگاه هنوز نتوانسته جانشینی برای او پیدا کند و شکست سنگین مقابل پرسپولیس هم نتوانست آن‌ها را مجاب کند تا با تدابیر صحیح وضعیت این تیم بحران زده را بهتر کنند

اخبار ورزشیروز یکشنبه همزمان با ۲۸ صفر و رحلت پیامبر گرامی اسلام جلسات متعددی برگزار شد که مهمترین آن حضور اسپانسر پایتخت نشین یا همان مالک باشگاه نفت تهران فردی بنام جهانیان در بوشهر و ساختمان استانداری بود. گویا مالک سابق نفت تهران که در آن زمان درگیری‌های شدیدی هم با علی کریمی داشت با رایزنی خدری نماینده مجلس مقابل اعضای شورای شهر، شهردار بوشهر و مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان بوشهر در استانداری بوشهر به میزبانی دکتر ستوده نشست و مذاکرات انجام شد. محمد نجفی و سرپرست باشگاه شاهین شهرداری نیز در این جلسه حضور داشتند.

در ادامه جلسات روز یکشنبه در استانداری دکتر ستوده جلسه‌ای جداگانه با برخی اعضای شورای شهر داشت و پیرامون وضعیت شاهین شهرداری به بحث و گفتگو پرداختند. آیتم‌های مختلفی در این جلسات مطرح شد و جهانیان اسپانسر معرفی شده شرایط خود را اعلام کرد و البته شرایط و ضمانت‌هایی که شهرداری و شورای شهر داشتند.

به نظر می‌رسد تا ۲۴ ساعت آینده نتیجه این جلسات متعدد و فوری نهایی شود. آیا شورا و شهرداری تیم را به اسپانسر می‌دهد؟ آیا این مالک سابق باشگاه نفت می‌تواند برای شاهین شهرداری کار مفیدی انجام دهد؟ این‌ها همه سوالاتی است که در ذهن علاقه‌مندان به فوتبال بوشهر به خصوص شاهینی‌ها وجود دارد!