به گزارش افکارنیوز،

 پرسپولیس چاره‌ای جز پیروزی مقابل ماشین‌سازی نداردوحید قلیچ در ارتباط با دیدار پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی اظهار داشت: درست است که بازی با ماشین‌سازی در تهران است، اما این دیدار سخت‌تر از بازی قبلی با شاهین در بوشهر است. ماشین سازی تیم دوم تبریز است و بازی با این تیم چه در تهران و چه در تبریز آسان نیست، اما موضوع این است که پرسپولیس محکوم به برد است.

اخبار ورزشی- وی در دامه در خصوص شرایط فعلی پرسپولیس خاطرنشان کرد: بازی بعدی با فولاد در اهواز بسیار دشوار است و پرسپولیس هر طور شده باید ۳ امتیاز بازی با ماشین‌سازی را بگیرد. شما ۸ بازی این فصل پرسپولیس در لیگ را ببینید، به جز شاهین، سایر دیدار‌ها اصلا آسان نبودند. به غیر از دیدار با سپاهان و تراکتور که بازی را واگذار کردند، شاگردان کالدرون در سایر دیدار‌ها عملکرد خوبی داشتند.

دروازه‌بان سابق سرخ‌پوشان پایتخت پیرامون عملکرد این تیم در لیگ نوزدهم تصریح کرد: یادمان باشد پرسپولیس در لیگ نوزدهم در حال هوای عوض کردن سرمربی بود و کمی زمان می‌برد که به روال عادی خود بازگردد. در مورد بازی با شاهین هم هر چند این تیم قوی نبود، اما به هر حال پیروزی پرگل در بوشهر کار چندان آسانی نیست و نشان می‌دهد پرسپولیس در شرایط خوبی است و من فکر می‌کنم می‌تواند ماشین‌سازی را شکست دهد.

وی در مورد عملکرد جونیور گفت: من فکر می‌کنم جونیور در آرژانتین یک کار بزرگی برای کالدرون کرده بوده و این سرمربی برای جبران آن کار، او را به پرسپولیس آورده است. به نظرم جونیور اصلا فوتبالیست نیست، عده‌ای می‌گویند باید به او زمان داد، اما دیگر چقدر زمان نیاز دارد. در فوتبال حرفه‌ای اینطور نیست که بدون محدودیت به یک بازیکن زمان بدهند که بالاخره یک روزی خود را نشان بدهد، بازیکن حرفه‌ای باید از کوچکترین فرصت‌ها استفاده کند.

قلیچ در پایان درباره مهاجم برزیلی سرخ‌پوشان تهران افزود: جونیور دیگر چقدر زمان نیاز دارد؟ نمی‌توانیم تا آخر فصل صبر کنیم تا او به آمادگی برسد. این واقعیت فوتبال حرفه‌ای است حالا می‌خواهد کالدرون پشت سر این بازیکن باشد یا هر شخص دیگری. تماشاگر و هوادار هم بیش از این نمی‌تواند برای این مهاجم برزیلی صبر کنند، فکر کنم جونیور از ویژگی‌های یک بازیکن برزیلی، فقط اسمش را دارد.