به گزارش افکارنیوز،

شاگردان گابریل کالدرون در چارچوب هفته نهم لیگ برتر این هفته باید در تهران میزبان ماشین سازی تبریزی باشند که در ۸ دیدار گذشته نتایج نسبتا ضعیفی دشت کرده و در ردهیازدهم جدول جای دارد.

اخبار ورزشی- اسماعیل حلالی بازیکن آذری و اسبق پرسپولیس، درباره مصاف این تیم برابر حریف تبریزی حرف زد و البته نکته‌ای همدر ارتباط با مصاحبه‌های اخیر سرمربی این تیم یادآور شد.

وی ابتدا درباره شرایط پرسپولیس پس از برد ۵ بر صفر اخیر این تیم اظهار داشت: اوضاع و احوال پرسپولیس با توجه به دو برد اخیری که بدست آورد شرایط بهتری پیدا کرده است. اعتماد به نفس بازیکنان شکل بهتری دارد. البته هنوز یکسری مشکلات پرسپولیس باقی مانده است، یعنی کامل حل نشده، ولی وضعیت بهتر است.

وی افزود: مشکل گلزنی و شناخت بازیکنان از هم و البته شناخت کالدروناز تیم بهتر شده، ولی هنوز هم جا‌هایی از تیم می‌لنگد. متأسفانه ما هنوز هم تک موقعیت‌هایی به حریف می‌دهیم و از این نظر آسیب پذیر نشان داده ایم. باید روی آن هم کار بشود و روز به روز وضعیت را بهتر کنیم.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرشان کرد: آقای کالدرون هم پس از ۴، ۵ ماه زندگی در ایران شناختش خوب است و نمی‌تواند ادعا کند من شناختی از فوتبال ایران یا تیم پرسپولیس ندارم. باید دید و نگاهش را قوی‌تر کند و امیدوارم که این روند ادامه داشته باشد و آسیب دیده‌ها هم هر چه زودتر برسند.

حلالی تأکید کرد: اگر تیم کامل شود و هیچ مشکلی نداشته باشیم خیلی وضعیت بهتر هم می‌شود. ما هنوز نفهمیدیم این مهاجم برزیلی را چه کسی به باشگاه تزریق کرد و از چه کانالی گرفتند و چه اتفاقاتی رخ داد، این حرف‌ها دیگر برای همه یک حرف تکراری شده، ولی قطعا با تغییر این یک نفر و وارد شدن یک مهاجم تمام کننده دیگر کسی نمی‌تواند پرسپولیس را بگیرد.

وی درباره شروع گلزنی‌های علی علیپور خاطر نشان کرد: این کمک خیلی خوبی بود که روبروی شاهین بوشهر بازی کردیم. کما اینکه من اصلا شاهین بوشهر را در حد لیگ برتر و حتی تیم لیگ یکی هم ندیدم. ساختار دفاعی آن‌ها پر از ایراد بود و اصلا حرفی برای گفتن نداشتند. در روزی که ما خیلی عالی بازی کردیم توانستیم خیلی اتفاقات خوب را رقم بزنیم و یکی از آن‌ها هم همین گلزنی علیپور بود.

بازیکن آذربایجانی اسبق پرسپولیس درباره میزان شناختش از تیم رسول خطیبی توضیح داد: اصلا به رده ماشین سازی در جدول نگاه نکنید. این تیم بازی اش بگیر و نگیر دارد. یک روز‌هایی خیلی خوب هستند و یک روز‌هایی آسیب پذیر می‌شوند. این تیم متغیر فوتبال بازی می‌کند و مطمئن هستم که بازی سختی خواهیم داشت. آن‌ها با اینکه فقط شاهین و استقلال را شکست دادند، ولی در برخی از باخت هایشان هم مستحق شکست نبودند. بطور مثال بازی با فولادشان را دیدم. دقیقه آخر گل سوم را خوردند و باختند و درد فوتبال همین است.

وی تأکید کرد: من فقط می‌گویم بازی سختی داریم. البته همه مسابقات برای پرسپولیس سخت است و نباید بازی‌ها را دست کم بگیریم و یکی یکی باید جلو برویم.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در این باره که چرا در ماه‌های اخیر سرمربی این تیم هرازگاهی درباره استقلال حرف می‌زند تصریح کرد: من خودم این نوع ادبیات را نمی‌پسندم. ما باید درباره رقبایمان احترام قایل باشیم. من می‌گویم به جای این حرف‌ها باید خودمان را هر روز قوی‌تر کنیم. من نگاهم این است و تاکنون کوچکترین اهانت و توهینی به حریف مان نه استقلال و نه تیم‌های دیگر نکرده ام. در عوض وقت می‌گذارم برای ترمیم کار‌های تیم خودم و بزرگی تیم خودم را جستجو می‌کنم.