به گزارش افکارنیوز،

نیکو کواچ در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل اینتراخت فرانکفورت در رقابت‌های بوندسلیگا ، قدرت رقیب و نقاط مثبت باواریایی‌ها را مورد اشاره قرار داد.

اخبار ورزشیسرمربی تیم بایرن مونیخ درباره بازی اظهار داشت: سه بازی از اینتراخت فرانکفورت در لیگ اروپا را دیدم و به نظرم هوادارانش عالی بودند. ما هم هوادارانی عالی داریم. می‌دانم آنها چقدر برای ما و من مهم هستند. به طور کلی طرفداران فرانکفورت جوی عالی خلق می‌کنند.

«مایلم در دوئل‌ها جدیت بیشتری ببینم.»، وی با بیان این جمله خاطر نشان کرد: باید کاملاً بیدار و هوشیار باشیم. فرانکفورت تیمی عالی است و ما هم اخیراً مقابل مدعیان عملکردی خوب داشته‌ایم. ما برد می‌خواهیم و باید زیبا بازی کنیم. البته ترجیح می‌دهم به جای انجام بازی زیبا توأم با شکست، خوب بازی نکنیم، اما ببریم.

کواچ در مورد آخرین وضعیت شاگردانش گفت: خاوی مارتینس در تمرینات اخیر حضور داشت. باید ببینیم واکنش بدن او چه خواهد بود و آیا می‌تواند گزینه‌ای برای بازی شنبه باشد یا نه. دیگر بازیکنانم آماده هستند.

وی در مورد فرم کنونی تیمش هم بیان کرد: روند خوبی داریم، اما باید بهتر از بازی‌های اخیر توپ‌گیری کنیم. چندی قبل درباره لواندوفسکی به صورت کامل صحبت کردیم و معتقدم لوا در بهترین فرم دوران فوتبالش قرار دارد. او یک رهبر کامل و واقعی در باشگاه است. از داشتن این بازیکن خوشحال هستیم.