به گزارش افکارنیوز،

حسین تراب‌پور درباره پیروزی ۴ بر ۲ استقلال مقابل تراکتور گفت:خدا را شکر یک نتیجه خوب را کسب کردیم. این برد نوید روزهای خوبی را به استقلال می‌دهد که توانست در جو سنگین تبریز و زیر فشار هواداران به بازی بازگشت. استقلال توانست گل مساوی را بزند و گل‌های بیشتری را وارد دروازه کند.

اخبار ورزشی- وی ادامه داد: استقلال به روزهای مورد علاقه هواداران نزدیک می‌شود و می‌تواند در ادامه مسابقات به صدر جدول صعود کند.

پیشکسوت استقلال درباره عملکرد درخشان دیاباته مقابل تراکتور گفت: ۱۰ بازیکن استقلال یک طرف و او یک طرف قرار داشتند. دیاباته بسیار تاثیرگذار بود و توانست بازی را برای تیم در بیاورد. البته نمی‌توانیم تلاش دیگران را نادیده بگیریم اما دیاباته خیلی خوب کار کرد.

تراب‌پور درباره اینکه آیا این تیم می‌تواند در ادامه فصل هم عملکرد درخشان خود را ادامه دهد، گفت: استقلال در ادامه فصل بهتر هم می‌شود. من قبلا گفتم که استقلال خوب بازی می‌کند اما بدشانسی می آورد. در ابتدای فصل گل‌هایی می‌خورد که راه برگشت نداشت.

وی ادامه داد: اگر در بازی با فولاد و ماشین‌سازی زودتر گل می‌خورد، می توانست به بازی برگردد. متاسفانه استقلال نتیجه نمی‌گرفت اما الان خوب بازی می‌کند و نتیجه هم می‌گیرد.