به گزارش افکارنیوز،

فراز فاطمی در ارتباط از دست دادن ضربه پنالتی توسط علی علیپور مهاجم پرسپولیس در دقایق پایانی دیدار با ماشین‌سازی و انتقادهایی که از او می‌شود اظهار داشت: به نظرم علیپور اشتباه بزرگی کرد چون چیپ زدن ریسک بالایی دارد. درست است که اگر پنالتی چیپ گل شود به روحیه تیم کمک می‌کند ولی در مجموع فکر می‌کنم هیچگاه انتخاب خوبی برای پنالتی زدن نیست.

وی در ادامه در خصوص چیپ زدن ضربه پنالتی خاطر نشان کرد: در ضربه چیپ سرعت توپ آنقدر کم است که گلر حتی اگر اشتباه هم رفته باشد می‌تواند برگردد و توپ را مهار کند، نمی‌دانم علیپور چطور در دقایق پایانی تصمیم گرفت اینطور پنالتی بزند، پنالتی‌زن‌های قهار خیلی کم پیش می‌آید که چیپ بزنند. در دقایق پایانی چیپ زدن ریسک بزرگی است آن هم در تیم پرهواداری مثل پرسپولیس، اگر این پنالتی را محکم می زد و حتی گلر می‌گرفت هم هوادار درک می‌کرد اما اینگونه ضربه زدن باعث خشم هواداران می‌شود.

مهاجم سابق پرسپولیس پیرامون سپردن ضربه پنالتی به مهاجمی که بیش از این نیز چندین بار در گلزنی ناکام بوده است تصریح کرد: درست است که علیپور پیش از این نیز ۴ یا ۵ پنالتی از دست داده بود اما با توجه به اینکه در بازی قبل هتریک کرده بود تصمیم عجیبی نبود که پنالتی را به او دادند. بنابراین در آن شرایط تصمیم کالدرون برای اینکه او پنالتی بزند انتخاب بدی نبوده است. علی اهل خانواده و بی حاشیه است و حرفه‌ای زندگی می‌کند به همین دلیل فکر می‌کنم بتواند از نظر روحی و روانی دوباره خودش را آماده کند.

وی در پایان در مورد شرایط فعلی پرسپولیس افزود: تیم کالدرون بالانس نیست، تیم برانکو ۱۳ بازیکن داشت و خیلی بهتر بازی می‌کرد. تیم کالدرون خیلی بیشتر مهره دارد و حداقل ۱۸ بازیکن خوب در اختیار دارد اما طوری بازی نمی‌کند که هوادار راضی باشد.