به گزارش افکارنیوز،

محمد نوری کاپیتان پارس‌جنوبی جم، جدا از گلزنی برای تیمش و کسب یک امتیاز برای طلایی‌پوشان، یک اتفاق مهم دیگر را رقم زد. او در مورد تساوی مقابل سپاهان گفت: «بازی بسیار خوبی بود. ما می‌توانستیم برنده باشیم. روی یک اشتباه گل خوردیم و با تلاشی که داشتیم، بازی را به تساوی کشاندیم. کاش می‌توانستیم کار را به سود خودمان تمام کنیم، اما این اتفاق رخ نداد.»
اخبار ورزشی-او در مورد مشکلات پیچیده پارس جنوبی قبل از بازی با سپاهان اضافه کرد: «همان‌طور که می‌دانید، این باشگاه متعلق به وزارت نفت است، اما می‌گویند این وزارتخانه دستش بسته شده و دیگر نمی‌تواند به تیم، پول تزریق کند. مردم جم جز این تیم، دلخوشی دیگری ندارند و در قبال آلودگی‌های محیط زیستی که نفت برای آن‌ها آورده، حق خودشان می‌دانند که یک تیم فوتبال داشته باشند. در این فصل، قرارداد همه بازیکنان را کم کردند، مثلاً قرارداد من ۴۰ درصد کمتر از پارسال شد. کل بودجه تیم ما از قرارداد ۵ بازیکن سایر تیم‌های مدعی کمتر است، اما با این حال کارمان را دنبال می‌کنیم. انتظارات هم نباید از ما زیاد باشد. فقط امیدواریم بتوانیم در لیگ بمانیم.»
نوری سپس به اتفاق مهمی که در این فصل رقم زد، اشاره کرد. او اولین بازیکنی است که توانست دروازه سپاهان را باز کند و رکورد بسته نگه داشتن دروازه پیام نیازمند را بشکند. او در این مورد گفت: «در آن صحنه، دو بار پنالتی زدم. بار اول پنالتی را خوب زدم، اما نمی‌دانم چرا داور آن را مردود اعلام کرد. هیچ جای دنیا وقتی پنالتی گل می‌شود داور آن را مردود اعلام نمی‌کند، چون فضای بازی به‌هم می‌ریزد. همین کار داور باعث شد بازی دچار تشنج شود و چندین بازیکن از جمله خودم اخطار دریافت کنند. برای بار دوم تمرکزم را از دست داده بودم و نتوانستم ضربه خوبی بزنم، سپاهان از اول فصل گل نخورده بود و فضای روانی سنگینی ایجاد شده بود، اما خدا را شکر که آن ضربه به گل تبدیل شد.»
هافبک پارس جنوبی در خصوص اعتراض شدید سپاهانی‌ها به اعلام این پنالتی افزود: «اگر داور اشتباهی کرده باشد، آن اشتباه، به سود سپاهان بود زیرا پنالتی‌ای که به دست آوردند، اصلاً پنالتی نبود. کارشناسان داوری باید در این خصوص نظر بدهند، اما نمی‌توان به داور وسط بابت اعلام آن پنالتی، خرده گرفت. با این حال، در این فصل ما خیلی بیشتر از سایر تیم‌ها از داوری متضرر شدیم. پارس جنوبی تیم خوبی است و اگر مشکلات مالی نداشتیم بهتر از این‌ها نتیجه می‌گرفتیم.»