به گزارش افکارنیوز،

حمید استیلى سرمربى تیم فوتبال امید ایران در آستانه آغاز اردوى تیم ابتدا از اضافه شدن امیرحسین پیروانى به کادر فنى خبر داد و گفت: همه ما به خوبى مى دانیم که کار سختى در پیش داریم و به همین دلیل از ابتدا به دنبال ایحاد کادرى قدرتمند با حضور نفرات توانمند و با تجربه بودیم.

اخبار ورزشی- علاوه بر رضا شاهرودى و علیرضا امامى فر که هر ۲ از مربیان با دانش و صاحب تجربه هستند با موافقت کمیته فنى با امیرحسین پیروانى وارد مذاکره شدیم. پیروانى مربى با دانش و با اخلاقى است که در تیم جوانان سابقه همکارى با تعدادى از اعضاى تیم را داشته و از هر نظر یک انتخاب بسیار منطقى و مناسب بود.

هیچ هدفى به جز موفقیت و سربلندى تیم المپیک وجود ندارد

فدراسیون فوتبال قطر به ما پیشنهاد داد بعد از بازی مقابل اندونزی در دوحه برابر تیم المپیک قطر قرار بگیریم. این پیشنهاد از هر نظر فوق العاده است، اما با بازى هاى لیگ تداخل دارد. بر همین اساس با آقاى سعید فتاحى مذاکراتى داشتیم که باید از وی و سازمان لیگ همچنین مربیان باشگاه‌ها به خاطر حمایت‌هایی که در تنظیم برنامه‌ها با تیم امید تا امروز داشته اند تشکر کنم.

او افزود: اگر شرایط فراهم شود و بتوانیم امکان جا به جایی بازی‌ها را داشته باشیم می‌توانیم بعد از انجام ۲ مسابقه برابر اندونزی یک بازی بسیار مفید هم مقابل قطر برگزار کنیم که در این‌صورت اردوى آبان ماه براى ما بسیار مفید و ایده آل خواهد بود.

استیلى در پایان گفت: از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تشکر مى کنم همچنین امیدوارم سایر بخش‌ها و ارگان هاى مربوطه هم در این مقطع باقیمانده نهایت همراهى و حمایت را از تیم داشته باشند تا فدراسیون فوتبال در این مسیر تنها نباشد و در فرصت کوتاه باقیمانده با بهترین شرایط و تامین تمامى امکانات مورد نیاز برنامه هاى آماده سازى خودمان را به بهترین شکل ممکن دنبال کنیم.